Kimdir

Tony Dwyer

Tony Dwyer, Canaccord Genuity’de Baş Piyasa Stratejisti ve ABD Makro Grubu Başkanıdır.2012 yılında Collins Stewart’ın satın alınmasının ardından katıldı. Tony, Canaccord Genuity’ye katılmadan önce, 2010-2011 yılları arasında Collins Stewart LLC’de Kıdemli Genel Müdür ve Sermaye Baş Stratejisti olarak görev yaptı.

Collins Stewart’taki Stratejist rolüne ek olarak Tony, Araştırma Direktörü pozisyonundaydı ve firmanın işini denetleyen İcra Komitesi’nde oturdu.

Collins Stewart’a katılmadan önce Tony, 2003-2010 yılları arasında FTN Financial’ın sermaye kolunda Baş Hisse Senedi Piyasası Stratejisti olarak görev yaptı. Tony, FTN’deki analist rolüne ek olarak, Araştırmadan Sorumlu Yardımcı Direktör, Yatırım Komitesi Başkanı ve firmanın İşletim Komitesi’nde yer aldı.

Bir stratejist olarak, CNBC, FOX Business ve Bloomberg gibi çeşitli Financial News televizyon ve radyo ağlarında sıkça görülür ve alıntılanır.

Tony, Le Moyne Koleji mezunudur ve burada Siyaset Bilimi alanında Lisans derecesi almıştır ve şu anda Le Moyne Koleji Bağış Fonu Yatırım Komitesi’nde görev yapmaktadır.

Katkılar

  • Makro Ekonominin Teknik Analizi
  • Panel Tartışması ve Soru-Cevap
  • Stratejist Panel Tartışması (Timmer)
  • Stratejist Panel Tartışması (Dwyer)
  • Makroekonomik Verilerin Teknik Görünümü Panel Tartışması – 2011 Kuzeydoğu Bölgesel Semineri

Dikkatinizi Çekebilir: Brian Reynolds Kimdir?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu