HaberlerNFT Haberleri

Token Traxx, TRAXX Jetonlarında 10.000$’lık Ödül Kampanyasını Duyurdu: NFT Haberleri

Token Traxx, TRAXX Jetonlarında 10.000$'lık Ödül Kampanyasını Duyurdu: NFT Haberleri

Müzisyenler tarafından müzisyenler için oluşturulan NFT platformu, NFT’leri kullanarak müziğin oluşturulmasını, küratörlüğünü ve koleksiyonunu kolaylaştıran benzersiz bir pazar yeri sağlayacaktır. Token Traxx kısa süre önce 14 Mart 2022’de gerçekleşecek olan ağ jetonlarının satışını duyurdu .

Token Traxx, izleyicilerini ödüllendirmek istiyor ve bu nedenle toplulukları için 10.000 $ TRAXX belirteçleri tahsis ettiler. Katılmak için kullanıcıların kaydolmaları gerekir ve ardından görevleri tamamlayarak ve kampanyayı topluluğun diğer üyelerine yönlendirerek büyük ödüller kazanmak için rekabet edebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir: Hacker, Çapraz Zincir Protokolü Solucan Deliğinden 323 Milyon Dolardan Fazla ETH Çaldı: Ethereum Haberleri

Kampanya, katılımcılara mümkün olduğu kadar çok puan sağlamak için kurulmuştur, Kullanıcılar en basit görevlerden puan kazanabilir. Örneğin, sadece platforma kaydolarak 10 puan alırsınız. Tamamlanan her görev için ayrıca on puan alırsınız ve arkadaşlarınızı kaydolmaya davet etmek de size on puan kazandırır.

En iyi 10 puanı alanların her biri 500$ değerinde TRAXX alacak. Tüm platform görevlerini tamamlayan katılımcılar, 20 kazananın 250 $ değerinde jeton alacağı bir ödül çekilişine katılacak.

Buna ek olarak, Traxx kampanyası ayrıca özel bir bonus görevi de içeriyor. TokenTraxx sayfası aracılığıyla misafir listesine kaydolan kullanıcılar, 5.000 özel ve benzersiz numaralandırılmış Misafir Listesi NFT’lerinden birini talep etmeye hak kazanacaktır.

Ödül kampanyası kapandıktan kısa bir süre sonra başarılı katılımcılarla e-posta yoluyla iletişime geçilecektir. Token dağıtımı Zilliqa ağında gerçekleşecek.

Token Traxx kampanyası 1 Şubat 2022’de başlar ve 28 Şubat 2022’de sona erer.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu