Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Thorchain, Polygon ve Kusama En Büyük Kaybedenler Arasında

Çoğu dijital varlık kırmızıya düştüğü için bugün ayılar yönetti. Thorchain (RUNE), Polygon (MATIC) ve Kusama (ENJ) dahil olmak üzere bazıları diğerlerinden çok daha sert düştü.

Günlük kayıplar söz konusu olduğunda Thorchain’in yerel tokeni lider durumda. Kripto metrik platformu CoinGecko’ya göre, RUNE şu ana kadar son 24 saatte fiyatının %14,5’inden fazlasını kaybetti ve yaklaşık 3,31 dolardan işlem gördü .

Özellikle, bu Thorchain’in talihsizlik serisini devam ettiriyor. Genel kripto satışlarının yanı sıra, bu merkezi olmayan finans ( DeFi ) likidite protokolü de birkaç gün önce bir bilgisayar korsanının kurbanı oldu ve likidite havuzunu kabaca 5 milyon dolar daha düşürdü.

Throchain’i, Ethereum ağındaki işlem sürelerini ve maliyetleri azaltmak için oluşturulmuş bir katman 2 çözümü olan ve MATIC tokeni gün içinde %12,4 oranında düşerek yaklaşık 0,669 dolara düşen Polygon takip ediyor . Coinbase’in Polygon’un dApp’lerine destek eklemesiyle ilgili son zamanlardaki olumlu haberler bile MATIC’i emsallerinin üzerinde tutmak için yeterli değildi.

Polkadot ekosistemindeki deneysel “kanarya ağı” Kusma, benzer şekilde KSM tokeninin %10,4 oranında düştüğünü ve 151.18 dolara düştüğünü gördü. Bu arada, Polkadot’un kendi tokeni DOT, son 24 saatte %8.4 düşüşle 10.81$’dan işlem görüyor.

Blockchain oyun jetonları da bugünün düşüşünden muaf değil. Hem Enjin’in ENJ’si (0.968$) hem de Axie Infinity’nin AXS’si (14.97$), son birkaç haftadaki güçlü yükselişlerine rağmen sırasıyla %12,6 ve %7,4 düştü.

NBA Top Shot gibi NFT ağırlığının dayandığı Flow blok zincirinin yerel tokeni de bu süreçte fiyatının %11,6’sını kaybederek yaklaşık 11.84$’a geriledi.

Sırasıyla, Uniswap (14.79 $, -%6.5), Chainlink (13.81 $, -%6.8), Aave (218.40 $ -%8.1), Maker (2.159.01 $, -%7.8), Bileşik (323.25 $ ) gibi büyük DeFi platformlarının jetonları , -%6.2) ve diğerleri de çift haneli kayıplar veriyor.

Şaşırdık mı ? Tabi ki de hayır. Bitcoin’in bugün önemli bir psikolojik seviye olan 30.000 doların altına düşmesinin hemen ardından geliyor.

SORUMLULUK REDDİ

YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞLER VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL, YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu