Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriTHETA (THETA)

Theta Token ve TFuel Fiyatı Neden Bugün Yükseliyor?

Theta Token ve TFuel Fiyatı Neden Bugün Yükseliyor?

  • Şubat ayında Theta, ağın değiştirilemez token pazarını yönetecek olan TDrop’u piyasaya sürecek.

Ne Oldu

Theta ağındaki iki kripto para biriminin fiyatları, yatırımcılar ağın takas edilemez token (NFT) pazarının tam olarak açılmasını ve bu pazar için yönetişim tokenini beklerken bugün yükseldi.

İşlemleri doğrulayarak ağı yöneten Theta ( CRYPTO:THETA ) tokeninin fiyatı, bugün 15:41 ET itibariyle son 24 saatte yaklaşık %6 işlem gördü. Ödeme yetenekleri gibi zincir içi faaliyetlerin yürütülmesine yardımcı olan TFuel ( CRYPTO :TFUEL ) fiyatı yaklaşık %12 arttı.

Dikkatinizi Çekebilir: Alamos Gold, Gold Fields, Endeavour Silver, AngloGold Ashanti ve Daha Değerli Metaller Neden Bugün Yükseldi?

Ne olmuş

Genel olarak, kripto piyasasının çoğu bugün mücadele ediyor gibi görünüyor, ancak yatırımcılar Theta’nın NFT pazarının lansmanı ve 1 Şubat’ta dağıtılması planlanan TDrop jetonunu yönetme konusunda heyecanlı görünüyor.

Theta bir blog yazısında TDrop’u “NFT likidite madenciliğini ödüllendiren, TDROP staking yoluyla merkezi olmayan yönetişim sağlayan ve Theta doğrulayıcılarını ve koruyucularını ödüllendiren, yerel olarak Theta blok zinciri üzerine inşa edilmiş yeni bir TNT-20 jetonu” olarak tanımlıyor.

Theta, bir blockchain ağı aracılığıyla güvenliği sağlanan ve kimliği doğrulanan tokenize sanat, ses ve video dosyaları olan NFT’ler için bir pazar yeri başlatıyor. Cointelegraph’a göre, önümüzdeki dört yıl içinde 20 milyar TDrop tokeni piyasaya sürülecek.

Şimdi ne olacak

Theta tokeninin fiyat hareketi geçen yıl 14$’a yükseldikten sonra kesinlikle hayal kırıklığı yarattı – şu anda 4.36$’da.

Ancak temelde video akışı ve dağıtımı için eşler arası bir ağ oluşturan farklı bir blok zinciri türü olan Theta ağının kullanım durumunu seviyorum . Ağın amacı, bireylerin fazla bant genişliğini kullanarak akışı iyileştirmektir.

TDrop’un eklenmesi, ağın kripto alanındaki diğerlerine görünürlüğünü artırmaya yardımcı olabilir. Sonuç olarak, ağda ve bu kripto para birimlerinde, özellikle de bu fiyat seviyelerinde, hala iyimserim.

Altcoin Haberleri: Altcoin Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu