Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT HaberleriTezos (XTZ)

Tezos, XTZ Fiyatı İşte Bu Yüzden Arttı. Doja Cat NFT

Twitter’da 3.4 milyon takipçisi ve Instagram’da 14,3 milyon takipçisi ile Amerikalı söz yazarı, rapçi ve şarkıcı Doja Cat, pop kültürü üzerinde çok büyük bir etkiye sahip.

Haberler Tezos tokeni için de daha olumlu olamazdı. Son 24 saat içinde, XTZ %24’ten fazla artarak 5,87$’a ulaştı.

NFT’ler, kriptografik olarak benzersiz belirteçleri alıp satmak için popüler bir pazar olan OpenSea ile geçen ay 3 milyar dolarlık hacme ulaştı.

ilgili içerik : Brian Brooks Kimdir ?

Bir tane satın almak, kullanıcıların sanat, müzik veya blok zinciri teknolojisi sayesinde kriptografik olarak benzersiz hale getirilen etkinliklere VIP erişimi gibi bir dijital içeriğin özel sahibi olmaları anlamına geliyor.

Loot , CryptoPunks ve Bored Apes dahil olmak üzere en popüler projelerin çoğu Ethereum’da başlatıldı .

Ancak Doja Cat’in lansmanı biraz farklı.

Doja Cat NFT'nin farklı katmanları OneOf'ta düşüyor.
Doja Cat NFT’nin farklı katmanları OneOf’ta düşüyor.

“NFT’ler hakkında pek bir şey bilmiyorum” dedi. “Ama bildiğim şey, çevre için kötü olabilecekleri ve bir servete mal olabilecekleri. Benimki olmaz.”

Tezos, bir iş kanıtı (PoW) algoritması yerine bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs algoritması kullandığı için Ethereum’a daha yeşil bir alternatif olarak gösterildi. İkincisi, kripto işlemlerini doğrulayan fiziksel makinelere güç sağlamak için büyük miktarda enerji gerektiriyor.

ilgili içerik : Proof of Work (İş Kanıtı) Proof Of Stake (Hisse Kanıtı) Nedir ?

Bununla birlikte, PoS ağları, bir ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için bir düğüm operatörü olmak için yerel bir belirteç koymak gibi ekonomik teşvikler kullanır.

Ve Doja Cat’in en son NFT koleksiyonunun satın alınabileceği pazar yeri OneOf, Tezos tarafından desteklenmektedir.

Sanatçının metalik bir büstüne sahip olmanın yanı sıra, bazı NFT’ler de yaklaşan bir konser için konser biletleriyle dolu.

NFT’lerin tüm sahipleri ayrıca 20 Eylül’de Planet Doja adlı özel bir Discord kanalına davet edilecek.

Daha Fazla NFT Haberleri için Tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için Tıklayın.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu