Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriTezos (XTZ)

Tezos Fiyat Analizi: XTZ/USD, 5.5$’ın üzerine çıkmaya hazırlanıyor

Tezos fiyatı şu anda 4.50 dolardan işlem görüyor ve bu da boğalara üzerine inşa edecekleri sağlam bir temel sağlıyor. Boğalar 4.50 dolarda sabit kaldığı sürece alıcılar 4.600 doların üzerinde bir ralli başlatabilir. Kısa vadede, piyasa havası yükselişte ve değerde bir artışa işaret ediyor.

Tezos fiyat analizi, XTZ/US D çiftinin güçlenme eğiliminde olduğunu ve yakında 4.70$ direnç seviyesini test edebileceğini gösteriyor. MACD ayrıca, boğaların piyasanın kontrolünü ele geçirdiğini gösteren pozitif işaretle gösterilen piyasa duyarlılığını da destekliyor. Tüccarlar, RSI tarafından belirtilen artan satın alma baskısının bir sonucu olarak, 4,21 doların üzerinde bir zararla 4,10 doların altında bir stop loss ile uzun bahisler yapmayı düşünebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir: Tezos (XTZ) Fiyatı İşte Bu Yüzden Arttı

Teknik göstergeler karşısında, XTZ/USD çifti şu anda yükseliş trendinde. RSI, piyasaya daha fazla alıcı getirebilecek 50 seviyenin üzerine çıktı.

XTZ fiyatı için en yakın destek hattı 4,50 dolardır. Bu destek kırılırsa, fiyatlar daha sonra 4.40$’ı hedefleyecek ve ardından tüccarlar, satıcıların piyasa trendi üzerinde kontrolü yeniden ele geçirdiklerini göstermek için Doji veya Marubozu gibi bir mum çubuğu tersine dönme modelini izlemeye başlamalılar.

XTZ/USD Dört saatlik fiyat analizi tablosu: Ne beklenir?

Tezos 4 Saatlik Fiyat Analizi
Tezos 4 Saatlik Fiyat Analizi

EMA’lar yükseliş şeklinde çaprazlanır ve 12 EMA, 26 EMA’nın üzerindedir. RSI, 30’da aşırı satım koşullarına işaret ediyor. Bu, yükseliş eğiliminin devamı niteliğinde bir sıçrama 30’a yol açabilir.

XTZ fiyatı şu anda yükseliş şeklinde 50 ve 100 EMA’nın üzerinde işlem görüyor. MACD olumlu bir eğilim sergilemeye devam ediyor ve bu nedenle bu, piyasa mumu 4,21 doların üzerinde kapandığında alıcıların fiyatları daha da yükseltebileceğini gösteriyor.

Tezos fiyat analizi, boğaların 4,25 dolardan sağlam bir destek oluşturduğunu ve alıcıların 4,60 doların üzerine çıkmalarına izin verdiğini ortaya koyuyor. Piyasa hissiyatı yükselişte ve bu kripto para birimi çifti için kısa vadede bir artış olduğunu gösteriyor.

Bollinger Bantları daralıyor, bu da düşük oynaklık ve olası bir kopuşa işaret ediyor. Stokastik osilatör aşırı satım bölgesinden geçti ve şu anda yukarı doğru ilerliyor, bu da şu anda bu piyasanın boğaların kontrolünde olduğunu gösteriyor.

Tezos Fiyat Analizi: Sonuç

Tezos fiyat analizi, XTZ/USD çiftinin yükseliş eğiliminde olduğunu ve yakında 5.70$ direnç seviyesini test edebileceğini gösteriyor. Piyasa hissiyatı, yükseliş bölgesinde olan MACD tarafından belirtildiği gibi olumlu. Bununla birlikte, Bollinger Bantları, düşük oynaklığa işaret eden bir daralma noktasına ulaştı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu