Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Tezos, Ethereum Classic Fiyat Analizi

Önde gelen birkaç kripto para birimi son zamanlarda bir düşüş yaşadı. Bitcoin son 24 saatte %0.8 düştü, Ethereum da aynı zaman diliminde %1.6 değer kaybetti.

Tezos için piyasa değeri, günlük düşüşü nedeniyle yazının yazıldığı sırada %5,10 düştü. Ethereum Classic, Haziran ayının son haftasından bu yana alım baskısında önemli bir düşüş gördü. DASH’ın fiyatındaki düşüş eğilimi, 110 dolarlık destek seviyesinin daha da altına düşebilir. Kripto Para Analizleri

Tezos [XTZ]

xtz fiyat grafiği

Tezos’un fiyat hareketi son birkaç gün içinde bir düşüş gördü. Çoğunlukla aşağı yönlü sonuçlarla, madeni para, 2,44 dolarlık basın zamanı fiyat seviyesinin altına düşebilir. O sırada alt, yeşilde işlem görüyordu, ancak bir sonraki 2,30 dolarlık destek seviyesine çok yakındı.

Düşüş devam ederse, XTZ 2.30$ destek seviyesinde veya bunun altında kalabilir. XTZ’nin fiyatı 2.44$’dayken, yazının yazıldığı sırada kripto para geçen hafta %11,5’lik bir düşüş kaydetti.

Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri, 13 Temmuz’dan bu yana mum çubuklarının üzerinde hizalandı ve basın zamanında, fiyatlardaki daha fazla düşüş nedeniyle gösterge aynı değeri verdi. Piyasa gücü fiyatla birlikte azaldı ve Ortalama Endeksi 20 işaretinin biraz üzerinde durdu ve zayıf bir eğilim gösterdi.

Tersine, Chaikin Money Flow’da gösterildiği gibi sermaye girişleri biraz arttıBu , kripto para geçen hafta daha düşük fiyatları araştırdıkça, bağımlıların piyasaya girdiği anlamına geliyordu .

Ethereum Classic [ETC]

eth classic

ETC’nin fiyatları 28 Haziran’dan bu yana neredeyse göz ardı edilebilir toparlanma işaretleri ile önemli ölçüde düştü. Token talebi de o zamandan beri ortadan kalktı. Altcoin’in düşük performansı, piyasa değerinin basın zamanında %4,07 düşmesine neden oldu.

Varlık, geçen hafta %18,2 düşüş ve yazı yazılırken günlük %4,0 kayıp kaydetti. 41.00 $ olarak fiyatlandırıldı ve serbest düşüşüne devam ederse, bir sonraki destek seviyesi 36.00 $ olacaktır.

ETC’nin zayıf talebi, madeni parayı bu ay birkaç kez aşırı satım bölgesine dokunmaya zorladı. Yazarken, alıcılar satıcılara kıyasla hala daha azdı. Ancak RSI aşırı satım bölgesinin hemen üzerindeydi. Benzer şekilde, Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerinin azaldığına işaret etti. 

MACD en histogramlar listelerinde bir uzatılmış düşüş eğilimini parladı.

 

Sorumluluk Reddi : Yukarıda Paylaşılan grafikler , tahminler ve diğer bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu