Altcoin HaberleriHaberlerTerra (LUNA)

Terra Network Önemli Bir Büyüme Görüyor, 2022 İçin 160 Yeni Proje Planlıyor

Doğu Avrupa’da Rusya ve Ukrayna arasındaki jeopolitik gerilimlerin neden olduğu sektör genelindeki bir gerilemenin ortasında bu güç yeniden kazanıldığında, Terra ve yerel tokeni $LUNA, BNB Chain (eski adıyla Binance Smart olarak biliniyordu) gibi diğer akıllı sözleşmelere dayalı blok zinciri ağlarından daha iyi performans göstermeyi başardı. Zincir), Fantom, Avalanche ve ayrıca kalabalık Solana’nın favorisi. Ethereum’un diğer 1. katman alternatifleri arasında Terra, yerel tokeninde bir fiyat artışı görmeyi başardı.

Bu büyüme iki şeye bağlanabilir: Birincisi, Luna Foundation Guard’ın, stabilcoin projesi olan Terra USD ($UST) için bir Bitcoin rezervi oluşturmayı amaçlayan 1 milyar doları başarıyla artırdığını duyurmasıdır. Sürdürülebilir büyümenin ikinci nedeni, Terra’nın Mars Protokolü’nün piyasaya sürülmesinin yanı sıra ikinci kilitlenme etkinliğini başlatması ve bu da $LUNA tokenine olan talebi etkin bir şekilde artırıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Holo Coin İlgi Çekici Bir Kriptodur, Ancak Yatırımcılar Dikkatli Olmalı

Aslında, stabilcoin protokolü için 1 milyar dolarlık Bitcoin rezervi, Terra Network’ün UST madenciliği için platformu olan Anchor Protocol’ü desteklemenin yolunu da açtı. Bunu, $LUNA veya $ETH’den gelen taahhütlerle yapar. Benzer şekilde, Anchor Protocol, Avalanche’ın $AVAX’ının $UST sabit paralarının basımı için bir teminat seçeneği olarak listelenmesi için entegrasyonlar geliştirdiğini de duyurdu. Bugüne kadar, Anchor Protocol’ün $ANC’si en az %260 arttı, şimdi 4,3 $’a yükseldi ve büyük bir direnç seviyesinde plato yapıyor.

Terra’nın kurucu ortağı Do, “Artık Columbus-5 yayında olduğuna göre, önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde 60’tan fazla proje başlamaya hazırlanıyor ve 100’den fazla proje yakın zamanda yıl sonu veya 2022’nin başı için planlarını açıkladı” dedi. Kwon, $LUNA için etkili bir deflasyonist baskı uygulayan ve mevcut ve hatta rakip blok zincirlerle daha iyi entegrasyon sağlayan Columbus-5’in piyasaya sürülmesi sırasında.

2018 yılında kurulan Terra, özellikle şu anda 73’ün üzerinde projeye ev sahipliği yaptığı ve sayıları giderek artan merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki etkisi göz önüne alındığında, dijital varlıkların benimsenmesini kolaylaştırmaya ve büyütmeye yardımcı oldu. Büyüyen ekosistemi, protokoller ve dApp’ler oluşturan yeni girişimleri ve bireysel geliştiricileri çekmeye devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu