Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriTerra (LUNA)

Terra (LUNA) Fiyatı Son 24 Saatte %25 Arttı 100 Dolarlık Engeli Aştı

Terra'nın TVL'si, Binance Smart Chain'in 12.02 Milyar Dolarlık TVL'sini de geçti.

LUNA şimdi yüzde 6.13 getiri oranıyla en iyi stake teşviklerini sunuyor.

Bu zaman diliminde yaklaşık %25 artan Terra’nın dijital varlığı (LUNA) için yoğun bir 24 saat oldu. Terra’nın büyük ödemeleri nedeniyle, kripto tüketicileri dijital varlığı, tüm popüler dijital varlıklar olan Solana, Ethereum ve Cardano üzerinden paylaştırmayı tercih ediyor.

Terra’nın blok zincirindeki DeFi’nin büyümesi, LUNA’nın muhteşem fiyat artışına katkıda bulunan başka bir faktördür. Şu anda Terra’da (LUNA) 25,93 milyar dolarlık toplam kilitli değer (TVL) var ve bu, Ethereum’un 114,52 milyar dolarlık piyasa değerinden sonra ikinci sırada. DeFi pazarının değeri Terra’daki TVL’nin yüzde 12,71’i. Ayrıca, Terra’nın TVL’si Binance Smart Chain’in 12.02 Milyar Dolarlık TVL’sini de geçti.

Dikkatinizi ÇekebilirBalina Uyarısı: 99.999.998 TRX Binance’den Bilinmeyen Cüzdana Aktarıldı

Devam Edecek Yükseliş Momentumu

LUNA şimdi yüzde 6.13 getiri oranıyla en iyi bahis teşviklerini sunuyor. Yüzde 5,85 ile Solana ikinci en yüksek hisse ödemelerini sunuyor. Ethereum için stake teşvikleri yüzde 4,81’de.

LUNA/USDT: Kaynak: TradingView
LUNA/USDT: Kaynak: TradingView

Daha önce, üç haneli bir miktara ulaşmaya çalışırken fiyat hızla düşmüştü. Fiyat konfor alanından çıkmıştı, bu da en önemli nedenlerden biri olabilirdi. LUNA’nın fiyatı şu anda 103$’dan işlem görüyor ve 100$ bariyerini aşıyor.

Bununla birlikte, mevcut dalgalanma öncekinden daha çeşitlidir. Varlık açıkça olumlu bir yörüngede olduğundan, düşme riski daha düşüktür. Bununla birlikte, Terra (LUNA), madeni paranın fiyatı üzerinde olumsuz bir etkisi olmayabilecek mütevazı bir geri dönüş görebilir. CoinMarketCap‘e göre bugün Terra fiyatı 103.33 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 6.017.345.635 USD. Terra son 24 saatte %25,49 arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu