Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)FinansKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Şu Anda Stok Yaptığım 2 Kripto Para Birimi

Şu Anda Stok Yaptığım 2 Kripto Para Birimi

  • Kripto piyasası 2022’de zorlu bir başlangıç ​​yaptı.
  • Şu anda fiyatlar daha düşükken satın almak için akıllı bir fırsat olabilir.
  • Ethereum ve Bitcoin, bu yıl daha da fazla büyümeye hazır olabilir.

Yükselen şey genellikle aşağı inmeli ve bu kesinlikle son iki aydır kripto para biriminde böyle oldu. Kripto fiyatları geçen yıl tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra düşüş yaşadı ve bu düşüşün ne kadar süreceği belirsiz.

Kripto fiyatlarının öngörülebilir gelecekte düşmeye devam etme şansı olsa da, muhtemelen eninde sonunda geri dönecekler. Ve özellikle, toparlanmadan önce stokladığım iki kripto para birimi var.

1. Ethereum

Ethereum ( CRYPTO :ETH ) , 2021’in en güçlü kripto para birimlerinden biriydi ve 2022 ve sonrasında daha da fazla büyümeye hazırlanıyor.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde Ethereum’un, onu bir iş kanıtı (PoW) protokolünden bir hisse kanıtı (PoS) protokolüne taşımak için yükseltmesinin bir sonraki aşamasını tamamlaması bekleniyor . Yükseltme tamamen kullanıma sunulduğunda, Ethereum önemli ölçüde daha hızlı ve daha enerji verimli olacak ve ayrıca çok daha düşük işlem ücretlerine sahip olacak.

Bu yükseltme, Ethereum’un ölçeklenmesini kolaylaştıracak ve onunla en büyük rakibi Bitcoin ( CRYPTO:BTC ) arasındaki boşluğu kapatacaktır. Ayrıca Ethereum’un Solana ve Cardano gibi sözde “Ethereum katili” rakiplerle rekabet etmesine yardımcı olabilir.

Şu anda, Ethereum’un fiyatı Kasım ortasındaki zirvesinden bu yana yaklaşık %34 düştü. Son kripto satışlarının çoğu, Ethereum’un kendisini çevreleyen endişelerden ziyade yaygın yatırımcı belirsizliğinden kaynaklanıyor. Bu, Ethereum’un bu gerilemeden kurtulma şansının yüksek olduğu ve şu anda indirimli satın almak için akıllı bir fırsat olduğu anlamına geliyor.

2. Bitcoin

Bitcoin, öncelikle yavaş işlem hızı ve çevre üzerindeki etkisi ile ilgili zorluklardan adil bir paya sahiptir. Ancak bir nedenden dolayı en popüler kripto para birimidir ve aynı zamanda kripto alanındaki daha güvenli yatırımlardan biridir.

Bitcoin’in en önemli avantajlarından biri, enflasyona karşı korunma potansiyelidir . Yerleşik kıtlık yaratan, madenciliği yapılabilecek sınırlı sayıda Bitcoin jetonu var. Bitcoin konusunda iyimser olanlar, bu kıtlığın zamanla değerini artıracağına ve onu uzun vadeli akıllı bir yatırım haline getireceğine inanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Analisterin Yorumları: Aşırı Kaldıraç 2022’de Kripto Piyasasını Çökertebilir mi?

Bitcoin ayrıca kripto alanında ilk hamle avantajına sahiptir ve bu da ona rekabette önemli bir avantaj sağlar. Şu anda, bir bütün olarak 2 trilyon dolarlık kripto pazarının neredeyse yarısı olan 800 milyar dolardan fazla bir piyasa değerine sahip. Bitcoin’e yakın olan tek kripto para birimi, yaklaşık 376 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile Ethereum’dur.

Bu, Bitcoin’in başarısız olamayacak kadar büyük olduğu anlamına gelmez, çünkü her zaman fışkırma olasılığı vardır. Ancak, potansiyel olarak yaygın olarak benimsenen bir ödeme şekli veya enflasyona karşı korunma olabilecek herhangi bir kripto para birimi varsa, büyük olasılıkla Bitcoin olacaktır.

Ethereum’a mı yoksa Bitcoin’e mi yatırım yapmalısınız?

Kriptoya yatırım yapıp yapmama konusunda kararsızsanız, fiyatlar düşmeye devam ederken şu anda en iyi fırsatınız olabilir. Ancak kripto para birimi herkes için doğru değildir, bu nedenle satın almadan önce risk toleransınızı göz önünde bulundurun.

Hem Ethereum hem de Bitcoin, gerilemelerden kurtulma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir, bu nedenle sonunda bu çöküşten de geri dönmeleri muhtemeldir. Ancak konu kripto olduğunda hiçbir zaman garanti yoktur, bu yüzden uzun vadede başarılı olamama ihtimalleri hala var.

Gelecekte de neredeyse kesinlikle daha fazla oynaklık olacak, bu nedenle yatırım yapmaya karar verirseniz, kaçınılmaz iniş ve çıkışlara hazır olduğunuzdan emin olun.

Kripto yıla zorlu bir başlangıç ​​yapıyor olabilir, ancak bu onu yatırımcılar için akıllı bir satın alma fırsatı haline getirebilir. Daha yüksek düzeyde risk almaya istekliyseniz, Bitcoin ve Ethereum şu anda harika yatırımlar olabilir.

Sorumluluk Reddi: Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu