FinansHaberlerKripto Para AnalizleriRipple (XRP) Haberleri

Şu Anda Satın Almak İçin En İyi Kripto Para Birimi

Şu Anda Satın Almak İçin En İyi Kripto Para Birimi

  • Yüksek profilli bir yasal zorluk, bir yıldan fazla bir süredir XRP’nin fiyatına ağırlık verdi.
  • Nihai sonuç ne olursa olsun, bu durumda netlik, XRP yatırımcıları için iyi bir haber olacak.
  • İçeridekiler ve hukuk uzmanları, nihai kararın (veya uzlaşmanın) yakında geleceği konusunda hemfikir.

Kripto para sektörü bir bütün olarak son aylarda baskı altında . Aynı zamanda, birçok işaret dijital paraların saygın finansal ve programlama araçları haline geldiğini gösteriyor. Kripto para kışının benim gözümde daha uzun sürmesi pek olası değil, bu da yangın satışları sürerken bazı yüksek kaliteli madeni paraları ve jetonları almanın tam zamanı olduğu anlamına geliyor.

Özellikle, sınır ötesi ödeme sistemi Ripple ve onun XRP ( CRYPTO:XRP ) tokeni için parlak bir gelecek görüyorum .

XRP devasa bir yapay indirimle işlem görüyor

XRP fiyatları, Kasım ortasındaki son zirveden bu yana %41 düştü, değer deposu güç merkezi Bitcoin ve merkezi olmayan programlama belirteci Ethereum‘u geniş bir farkla geride bıraktı.

XRP:Ripple İşlem Hacmi
XRP:Ripple İşlem Hacmi

Tabii ki, XRP ve Ripple ekosistemi, daha büyük kuzenlerinin endişelenmesine gerek olmayan yasal zorluklarla karşı karşıya. Aynı zamanda, Ripple meraklıları size kripto para biriminin emsal teşkil eden yasal hesaplaşmasının sonucunun sonunda her dijital parayı etkileyeceğini söyleyecektir. Bu nedenle, kripto para piyasasının her köşesindeki yatırımcılar, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ve Ripple durumunda neler olup bittiğine dikkat etmelidir.

Bu, Aralık 2020’den beri XRP’nin üzerinde asılı duran büyük, korkutucu, riskli bulut. Gergin bir adamın dikkatini dağıtmak ve kesinlikle kripto para yatırımcılarını XRP’nin yanında tutmak için yeterli.

SEC davası, XRP’nin bir hisse senedi veya tahvil gibi bir menkul kıymet olduğu ve Ripple yöneticilerinin XRP tokenlerini önce SEC’e kaydetmeden satmaya başladıklarında ticaret kurallarını çiğnediği fikrine dayanıyor. Mükemmel bir dünyada, XRP ve Ethereum gibi faydalı tokenler daha çok fiat para birimleri gibi yönetilirken, Bitcoin gibi bir değer deposu madeni para bu tür bir muameleye tabi tutulabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum’u Kaçırdınız mı? Şimdi Satın Alınacak ve Elde Tutulacak En İyi 2 Kripto Para

Farklı kripto para türleri arasındaki bu ayrım esasen burada yargılanıyor, çünkü nihai karar (gerektiğinde temyizden sonra) Amerikan mahkemelerinin ve yasa koyucuların dijital pazar için uzun vadeli bir yasal çerçeve oluşturmasına yardımcı olacak. XRP, iki uç arasındaki gri alanda bir yere düşerek, transitte olmadığında da değer depolayabilen para birimi benzeri bir ödeme sistemi sunar.

Ancak, SEC davasının yakında ve büyük olasılıkla Ripple’ın lehine sonuçlanması muhtemel görünüyor. Bu olursa ve ne zaman olursa, XRP’nin token fiyatları keskin bir şekilde yükselmelidir. Kraken, Binance ve Coinbase Global gibi popüler kripto para borsaları , potansiyel yasal sorunlardan kaçınmak için geçen yıl XRP işlemlerini kapattı. Bu borsalar XRP işlemlerini yeniden başlattığı anda, yatırımcılar bir yıldan fazla bir süredir hayal kırıklığı ve bastırılmış talebi serbest bırakacaklar. Bu, 2022’de çekiş kazanması gereken genel kripto para piyasası toparlanmasının üstünde.

İyi haber ne?

İlk olarak, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, SEC dramasının 2022’de sonuçlanmasını hedefliyor ve bu onun en kötü senaryosu. Garlinghouse, ABD Sulh Hakimi Sarah Netburn’ün kripto para piyasasının karmaşık doğasını anladığını ve tüm dijital varlıklara aynı şekilde muamele edilmemesi gerektiğini gösteren iyi sorular sorduğunu söyledi. Başka bir deyişle, Ripple’ın CEO’su oldukça olumlu ve oldukça yakında bir sonuç bekliyor.

Aralık ayının sonlarında, kripto para avukatı Jeremy Hogan, SEC ve Ripple davasının Nisan ayına kadar bitmesi gerektiğini tweetledi. Hogan, davanın yaz boyunca “askıya alınması” için iyi bir neden görmedi. Ve Hogan, süreçleri yavaş işlese bile hukuk sistemine inanıyor. İşte söylediği:

Çeşitli ABD Mahkemelerinde ve hukukun çeşitli alanlarında binlerce davaya katıldım. Mahkeme sistemi sinir bozucu ve uzun. Ama bildiğim şey, GENELLİKLE DOĞRU OLDUĞU. Sinsiliğe teslim olmayın. Yine düzelecek.

Bu arada, Ripple ödeme sistemi dünya çapında yeni gerçek dünya kullanım örnekleri buluyor. Örneğin Fas’ın en büyük bankası RippleNet blok zinciri ağına Çarşamba günü katıldı. İspanyol mega bankası Banco Santander , 2020 yazında ağa katıldı ve RippleNet ve XRP’ye dayalı kendi uluslararası ödeme hizmetlerini geliştirdi. RippleNet’in müşteri listesinde Bank of America ve American Express gibi Amerikan ev isimlerini de bulacaksınız , ancak onların katılımı SEC davası seyrini sürdürene kadar arka planda kalıyor.

Demek istediğim, XRP’nin, Amerikalıların kullanmasına izin verilmese bile fayda değeri var – ve dahası, yerel bankaların RippleNet’i sorunsuz uluslararası ödemeleri güçlendirmek için kullanabildiği bir dünyada. Bu turbo motorlu değer motorunu alın ve 2022’de piyasada yaygın olarak beklenen bir toparlanmaya ekleyin ve olağanüstü XRP getirileri için bir reçete elde edin.

Bu yüzden XRP’nin Bitcoin, Ethereum ve bu yıl adını vermek isteyeceğiniz hemen hemen tüm kripto para birimlerini geçmesini bekliyorum. Netlik geliyor ve bu iyi bir haber.

Sorumluluk Reddi: Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu