Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Steve Wozniak: “Kripto para birimleri konusunda çok şüpheciyim”

Steve Wozniak: Bir öyle diyor! Bir böyle!

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, CNBC’nin Make It programında, bitcoin hariç dijital varlıklardan şüphelendiğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Steve Wozniak, değişken varlıklara yatırım yapmaktan hoşlanmadığını – dikkat gerektirdiğini ve çok fazla stres getirdiğini belirtti. Ancak çoğu zaman inandığı şirketleri ve insanları destekler. “Çok para kazanmak” gibi bir amacı yok, aksine ilginç şirketleri ve fikirleri desteklemek. Belki de bu yüzden Wozniak bir multimilyonerdir, ancak bir milyarder değildir.

Dikkatinizi Çekebilir: Milyarder Jeffrey Gundlach, Bitcoin’in Altından Daha İyi Olduğunu Söyledi

Kripto para birimlerine gelince, dijital varlıkların büyük çoğunluğu hakkında “çok şüpheci”. Steve Wozniak, onları ortalama bir insan için, özellikle de kaldıraç kullanan kişi için çok riskli buluyor. Ek olarak, kripto para birimleri “dolandırıcılar için çok fazla fırsat sunuyor”:

“Yalnızca bir şeye dayanan kripto para birimlerini seçiyorum. Yaklaşım, hisse senedi seçimi ile aynıdır. Bir şeye, hayal edebileceğiniz ve görebileceğiniz bir ürüne ihtiyacınız var.”

Apple’ın kurucu ortağı, “birçok kripto para birimiyle oynadığını” itiraf etti. Daha önce bitcoin’e yatırım yaptı ve iyi bir kar elde etti, ancak şimdi diğer benzer varlıkları terk ederek sadece bir bitcoin bıraktı. Wozniak, BTC ve ETH’yi kripto para birimleri arasında en iyi yatırımlar olarak nitelendirdi:

“Bitcoin sadece altındır. Kimse ona sahip değil ve kimse onu yönetmiyor. Saf matematik.

Daha önce Steve Wozniak, bitcoin fiyatının 100.000 dolara yükselebileceğini tahmin etmişti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu