Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriStepn (GMT)

STEPN GMT Token, Uygulama İyileştirmesinden Sonra %35 Büyüme Gösterdi

Artık birçok kullanıcı, popüler STEPN uygulamasının durumunun ne olduğunu ve Kazanmak için Taşı projesinin gelecek için herhangi bir beklentisi olup olmadığını merak ediyor.

Geliştiriciler uygulamayı güncelledikten ve bazı hataları düzelttikten sonra, STEPN Web 3.0 GMT yaşam tarzı uygulama yönetimi jetonu %35 büyüdü. İyileştirmeler, NFT spor ayakkabılarının atılmasıyla ilgili sorunları çözdü, özellikle aynı kalitede beş spor ayakkabı daha kaliteli spor ayakkabılara sentezlendi.

STEPN, Solana ve Binance Akıllı Zincir ağlarını kullanan bir mobil uygulamadır. İçinde kullanıcılar, SOL veya BNB için çeşitli nadir ve özelliklere sahip NFT spor ayakkabı satın alırlar. Daha sonra bunları kripto para birimi kazanmak için kullanırlar.

Ayarlanan GMT, CoinMarketCap’e göre %33’lük bir kazanç kaydederek tokeni 1,07$’a yükseltti. Son yedi gün içinde, tüccarların ve yatırımcıların platforma ilgi gösterdiğini gösteren büyük bir ticaret hacmi kaydetti.

Şimdiye kadar, NFT tabanlı egzersiz uygulaması üç milyon aylık aktif kullanıcıyı kendine çekti. Evet, günlük yeni kullanıcı sayısı ortalama 2500’e düştü, ancak sadık kullanıcılar coini ayakta tuttu.

Bir noktada, oyuncular oluşturulan coinleri arttırmak için botlar ve GPS sahtekarlığı kullandığında, söz konusu platform spam hesaplarının ve DDoS saldırılarının hedefi haline geldi. Bu saldırılar, hem fiyat hem de kullanıcılar üzerinde güçlü bir etkisi olan saatlerce platformun kapalı kalmasına neden oldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu