HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Starbucks bu yıl NFT alanına girmeye hazırlanıyor

Starbucks bu yıl NFT alanına girmeye hazırlanıyor

Amerikan çok uluslu kahve dükkanı zinciri Starbucks, yıl sonuna kadar, karşılıksız token (NFT) pazarına girmeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Starbucks’a geçici CEO olarak dönen milyarder işadamı Howard Schultz, haberi Pazartesi günü düzenlenen halka açık bir forumda duyurdu.

Schultz, dijital bir NFT platformu ve bu alanda iş yaratmaya çalışan şirketlere, markalara, ünlülere bakarsanız, Starbucks ile aynı varlık hazinesine sahip olacak hiçbir şey bilmiyorum, dedi Schultz.

Starbucks blogu, halihazırda geliştirilmekte olan NFT planlarını doğruluyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Kraken Borsası Kurumsal Staking’i Duyurdu

Bazıları, şirketin yükselen enflasyon ve kilit Çin pazarındaki sorunlar nedeniyle inovasyon yoluna gitmek zorunda kaldığı görüşünde.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu