Blockchain HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriWeb 3.0

Spotify, Web3 geliştiricileri arıyor

Müzik platformu Spotify, Web3 alanındaki uzmanların pozisyonları da dahil olmak üzere bir açık pozisyon listesi yayınladı.

Müzik servisi, Web3 gibi gelişmekte olan teknolojilerle ilgili ürün, tasarım ve fikirler üzerinde işbirliğini kolaylaştırması gereken bir “Kıdemli Arka Uç Mühendisi” için bir iş ilanı yayınladı. Şirket ayrıca “Kıdemli İnovasyon ve Pazar Analizi Yöneticisi” arıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Açık pozisyona göre ideal aday, yeni trendler ve gelişen teknoloji endüstrileri hakkında uzman bir anlayışa sahip olmalıdır. Duyuru, şirketin sesli içerik aracılığıyla daha genç kitlelerle olan bağlarını güçlendirmeyi planladığını belirtiyor. Ancak şirket, dijital para birimleri veya NFT’ler kullanarak bunun nasıl uygulanacağını doğrudan belirtmiyor.

Her ne olursa olsun, müzik servisi Web3’ü hedefleyen bir teknoloji devleri galaksisine katılıyor.

Daha önce, Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg, yakın gelecekte şirketin NFT’yi Instagram hizmetine entegre etme çalışmalarını tamamlayacağını söyledi. Kullanıcılar diğer platformlardan NFT koleksiyonlarını platforma yükleyebilecekler. Zuckerberg, gelecekte kullanıcıların tüm dijital sanat koleksiyonlarını doğrudan indirebileceklerini söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Mina Protokol 92 Milyon Dolar Topladı

Şubat ayının başlarında, pop yıldızı John Legend, müzisyenlerin ve sanatçıların NFT’ler oluşturabilecekleri ve çalışmalarından para kazanabilecekleri OurSong platformunun lansmanını duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu