Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Spartan Capital Ortağı, Solana SOL Coin için Buradan Kolayca 3 Kat Yükselebilir.

Spartan Capital , “Goldman Sachs ve Indus Capital gibi üst düzey firmalar için yatırım araştırması ve sermaye yönetimi konusunda 20 yılı aşkın deneyime” sahip bir yatırım ekibine sahip bir kripto varlık yönetim firmasıdır.

$SOL, Solana blok zincirinin yerel simgesidir. Solana, Cenevre merkezli Solana Vakfı tarafından sürdürülen “yeni, yüksek performanslı, izinsiz bir blok zinciri uygulayan açık kaynaklı bir projedir”.

Kripto fenomeninin $SOL fiyatı hakkındaki yorumu, $SOL psikolojik olarak önemli olan 100$ seviyesini, ardından 110$ seviyesini kırdıktan sadece bir gün sonra geldi ve ardından 120$ seviyesine doğru yüksek hızda ilerlemeye devam etti.

ilgili içerik : Kurumsal Firmalar 2026’ya Kadar Kripto Paraya Sahip Olacaklar

Cardano ana ağında Alonzo hard forkunun 12 Eylül’de etkinleştirilmesinin ardından Cardano’nun değerlemesi yakın gelecekte artacak gibi göründüğünden, $SOL’un en yakın rakiplerinden birine kıyasla oldukça düşük değerde olduğuna inandığını söylüyor gibi görünüyor ve $SOL fiyatı mevcut seviyelerden 3 kat daha fazla olabilir, bu da onun kolaylıkla 350$’a kadar çıkabileceğine inandığı anlamına geliyor.

28 Ağustos’ta teknik analizine dayanarak $SOL’un kolayca 200 $’a gidebileceğini söyleyen kripto fenomeni “Bluntz”, bugün öncekinden daha emin görünerek yükseliş duruşunu yeniden dile getirdi.

Solana’nın bir başka hayranı gibi görünen Genesis’in dijital varlık kredisi ve finansmanı küresel başkanı Matt Ballensweig , 27 Ağustos’ta, $SOL’un piyasa değerinin hala $ETH’nin piyasa değerinin, $SOL’un sadece küçük bir kısmı olduğunu düşündüğünüzde, mevcut fiyat seviyelerinde bile değersiz görünüyor.

$SOL’un şu anda neden bu kadar iyi gittiğini düşündüğünü açıklamaya çalıştı:

Kripto odaklı davranış analitiği girişimi Santiment, $SOL’un fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine tırmanmaya devam ederken, yatırımcıların/tüccarların $SOL’un parıldayan fiyat hareketine yaptığı yorumda “sosyal hacim” ve “sosyal hakimiyet” puanlarının da yükseldiğini söylüyor.

TradingView tarafından yayınlanan verilere göre, kripto borsası FTX’te, $SOL fiyatı 120 $ seviyesini kırdı ve bugün (31 Ağustos) 07:51 UTC’de 120.2575 $’a ulaşarak tüm zamanların yeni bir en yüksek seviyesini belirledi.

SOLUSD
SOLUSD

Daha da etkileyici olan şey, $SOL’un 2021’de ne kadar başarılı olduğudur. Çıktığı Yıldan bugüne kadarki dönemde, SOL-USD %7700 eriyen bir yüz kazandı.

Sorumluluk Reddi: CoinFili’nin içeriği, doğası gereği bilgi verme amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para alım satımı, yüksek riskli bir yatırım olarak düşünülmeli ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmasını yapması tavsiye edilir. Sitemizi Ziyaret Eden Kullanıcılar Bu Uyarı Metnini Kabul Etmiş Sayılır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu