Haberler

Sotheby’s Nadir Elmas’ını 12.3 Milyon Dolara Satıyor – Kripto Para İle Ödemeleri Kabul ediyor

Sotheby's Nadir Elmas'ını 12.3 Milyon Dolara Satıyor - Kripto Para İle Ödemeleri Kabul ediyor

277 yaşındaki İngiliz müzayede evi Sotheby’s, Cuma günü bir Hong Kong müzayedesinde anonim bir alıcıya kripto para birimi cinsinden 95.1 milyon HK $ (12.3 milyon ABD $) karşılığında nadir bulunan 101.38 karatlık bir elmas sattı.

  • Müzayede evi, değerli taşın satışının “kripto para birimlerinin benimsenmesinde bir dönüm noktasına ulaşıldığını” gösterdiğini söyledi.
  • Sotheby’s’e göre, “Anahtar 10138” olarak adlandırılan elmas, halka arz edilen en büyük ikinci armut biçimli elmas ve dünyanın önde gelen elmas şirketi Diacore’dan geldi.
  • Müzayede evi cryptocurrencies elmas için ödeme kullanılmıştır Piyasaya Cuma günü demedi, ama daha önce Sotheby o kabul edeceğini söyledi Bitcoin ve eter o 15 milyon $ bir satış olacağını tahmin etmişti.
  • Sotheby’s Jewellery’nin Asya’daki başkan yardımcısı Wenhao Yu, “Lüks satışımıza bu yenilikçi ödeme seçeneğini ekleyerek, yeni olanaklar açıyoruz ve erişimimizi, çoğu dijital açıdan bilgili nesilden olan yepyeni bir müşteriye genişletiyoruz” dedi.
  • Kripto para biriminin desteklenen bir ödeme seçeneği olarak kabul edilmesi müzayede evi için bir ilktir ve işlem Coinbase Commerce tarafından gerçekleştirilecektir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu