Altcoin HaberleriShiba Inu (SHIB)

Sonraki Shiba Inu “Yakma Partisi” Bir Milyar Para Daha Yakmaya Geliyor

SHIB inatçı aşığı, bu partide bir milyar jeton daha yakmayı planlıyor. Amacına ulaşmak için ilginç bir matematik buldu ve bunu tweet yoluyla 112.5K Twitter takipçisine iletti. SHIB fiyatı aynı aralıkta kalırsa, bu yakma partisini başarılı kılmak için takipçilerinden 5600’den sadece 5 dolarlık bir bağışın yeterli olduğunu söyledi.

Bigger Entertainment, SHIB yakma kampanyalarını üç aydan kısa bir süre önce başlattı. Bu kampanyaların arkasındaki misyon, SHIB’nin fiyatını AY’a, yani 1 cent işaretine çıkarmaktır. Yakma partileri ve diğer kampanyalar o zamana kadar Bigger Entertainment’tan yayınlanmaya devam edecek.

Daha önce 7 Ocak’ta şirketi Bigger Entertainment, 1 milyar jeton yakma konusundaki önemli dönüm noktasına ulaştı. Bigger Entertainment’ın yakma kampanyası kendi tarzında benzersizdir, çünkü insanlar yalnızca şirket tarafından oluşturulan müzik çalma listelerini dinlemek zorundadır ve SHIB dolaşımdan çıkacaktır.

Şirkete göre, bir müzik çalma listesi artık 600’den fazla şarkı içeriyor ve bunların telif ücretlerinin %20-100’ü projeye bağlı olarak yakılıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance Coin – BNB Coin Analiz

Bu kampanyayla ilgili bir başka ilginç gerçek de, tüm yanıkların SHIB’nin önde gelen geliştiricilerinden Shytoshi Kusama tarafından doğrulanmasıdır.

Göre Shib istatistikleri Yanık , 3.765.784 SHIB jetonları hemen sadece son 24 saat içinde 2 işlemlerle yakıldı. Bu şekilde, 1 katrilyonluk ilk arzdan bugüne kadar toplam 410.300.763.616.057 SHIB jetonu (%41.30008) yakıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu