Altcoin HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB)

Son Dakika Altcoin: 134 Milyon Shiba Inu Son 24 Saatte Yakılırken, Geçen Hafta 328 Milyon Token Yok Edildi

Son Dakika Altcoin: 134 Milyon Shiba Inu Son 24 Saatte Yakılırken, Geçen Hafta 328 Milyon Token Yok Edildi

SHIB geliştiricileri tarafından resmi olarak onaylanan otomatik bir SHIB Burns sayacı olan Shibburn, son 24 saat içinde SHIB’yi ölü cüzdana aktaran 17 işlemi bildirdi.

Bu işlemlerle toplam 134.519.822 (134M) Shiba Inu (SHIB) tokeni dolaşımdan çıkarıldı ve toplam yakılan token sayısı 410.301.214.599.811’e ulaştı, bu da 1 katrilyonluk ilk arzın %41.03012’sini oluşturuyor.

En büyük işlem, bir kerede 100.000.000 SHIB jetonunu yaktı.

7 gün hesaplamasına bakıldığında, 57 işlemde toplam 328.470.419 SHIB jetonunun yakılması gerçekleşti ve 328M jeton sonsuza kadar yok edildi.

Bigg Entertainment Yakma Güncellemesi:

Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, geçen hafta birçok küçük yanıkla birlikte 2.8 Milyon SHIB jetonu yaktı. Kampanyanın 20 Ekim 2021’de başlatılmasından bu yana, Bigger Entertainment toplam 1.012.508.035 SHIB Jetonunu yaktı.

Dikkatinizi Çekebilir: Altcoin Polygon Sonunda Gerçek Zamanlı Matic’i Etkinleştirecek Çok Beklenen EIP1559 Yükseltmesini Başlattı

Steven Cooper ayrıca 1 milyar SHIB jetonu daha yakmayı planladı, ancak bu sefer bunun sadece bir işlemde yapılmasını istiyor. Bunun için şirketi Bigger Entertainment, 14 Şubat’ta başka bir SHIB Burn Party düzenledi .

Cuma günü Bigger Entertainment, ” Shib Lovers ” sınırlı sayıdaki ürünlerine telefon kılıfları, kulplar ve diğer öğeleri ekledi ve Satış için canlı hale getirdi. Şirketin Sahibine göre, şirketin bu malları satarak elde edeceği kârın %80’i 14 Şubat’taki yakma partimiz için yanma potasına gidecek. Steven Cooper, ayrıca bu tasarımların sadece Sevgililer Günü’ne kadar mevcut olacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu