DeFi HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Analizleri
Trend

Son 7 gün içinde en karlı DeFi kripto para birimleri

Analistler, 26 Haziran - 3 Temmuz 2022 haftası için merkezi olmayan finans (DeFi) sektörüyle ilgili en karlı kripto para projelerinden bahsettiler.

Piyasanın oynaklığına rağmen, bu sektörden bazı girişimlerin iyi sonuçlar verdiğini ve yatırımcılarını ciddi şekilde memnun ettiğini kaydettiler. Haftanın lideri Terra Classic (LUNC) kripto para birimi oldu. Değeri %116,76 artarak 0,000126 $ fiyat değerine ulaşarak yatırımcılara kârın iki katından fazlasını getirdi. Bu, dijital token’in toplam varlık arzı 827,36 milyon dolar olan en iyi DeFi projeleri sıralamasında 61. sıraya yükselmesini sağladı.

İkinci sırayı beklenmedik bir şekilde Numeraire kripto para birimi aldı. NMR tokeni, değeri son bir günde %17,06 oranında değer kaybetmesine rağmen, son 7 gün içinde fiyat olarak %111,21 arttı. Moskova saatiyle 16:20 itibariyle, sanal varlık 114.07 milyon dolarlık piyasa değeri ile 19.37 dolardan işlem görüyordu. Bu, dijital para biriminin sektördeki en iyi DeFi girişimleri arasında 45. sıraya yükselmesini sağladı.

Bu göstergede üçüncülük iExec RLC’ye gitti. Platformun yerel token RLC’sinin fiyatı son 7 gün içinde %62,52 artarak 1,23$’a ulaştı. Piyasadaki toplam arz 99,8 milyon doları buldu.

Uzmanlar, raporlama döneminde yalnızca bu sanal varlıkların fiyatını %50’den fazla artırmayı başardığını vurguladı ve bu da geçen haftaki düşük volatiliteli piyasada çok iyi bir sonuç oldu.

Daha önce Coinfili.com editörleri, 24 Haziran’dan 30 Haziran 2022’ye kadar yatırımcılara en ciddi kayıpları getiren kripto para birimlerinden bahsetmişti. Piyasa analistleri, geçici konsolidasyona rağmen, toplam arz açısından ilk 100 sanal varlığın hepsinin istikrar göstermediğini vurguladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu