DeFi HaberleriHaberlerKripto Para Analizleri

Son 24 saat içinde en karlı DeFi coinleri

Son 24 saat içinde en çok kazandıran DeFi coinleri, kripto para piyasasının en iyileri.

21 Haziran ile 22 Haziran 2022 arasındaki dönemde, merkezi olmayan finans (DeFi) piyasasının %14’ten fazla kaybetmesine ve kapitalizasyonunun 42.09 milyar dolara düşmesine rağmen, bu sektördeki bazı kripto para varlıklarının fiyatı %8’den fazla arttı. bir kerede. Bunlara Sürekli Protokol (PERP), Nervos Ağı (CKB), Synthetix (SNX) ve Augur (REP) dahildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Günün lideri sanal para birimi Perpetual Protocol oldu. PERP jetonunun fiyatı son 24 saatte %11,74 artarak 1,0699$’a ulaştı. Dijital varlığın piyasa değeri 53,5 milyon dolar olarak sabitlendi ve günlük işlem hacimleri 34,82 milyon dolar.

İkinci sırayı Nervos Network kripto para birimi aldı. CKB sanal para biriminin fiyatı son 24 saatte %8,78 artarak 0,0034$ fiyat değerine ulaştı. Piyasadaki toplam sanal varlık arzı 115,68 milyon dolar, günlük işlem hacimleri ise 19,51 milyon dolar.

Kripto para Synthetix, hafta boyunca yatırımcıları memnun etti ve son 24 saatte %8,15 ve 7 günde %102,34 kazanç sağladı. SNX tokeninin değeri 3.4 dolara ulaştı ve piyasa değeri 390.9 milyon dolardı.Tüccarlar son 24 saat içinde 392.18 milyon dolar değerinde işlem yaptı.

Augur platform tokeni de kısa vadeli yatırımcıları için iyi karlar elde etti ve gün içinde %8,01 artarak 8,75 dolara ulaştı. Toplam piyasa arzı 96.23 milyon$ ve günlük işlem hacimleri 142.21 milyon$’dı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: 16 Haziran – 22 Haziran 2022 arasında, küresel pazardaki düşüşe rağmen 3 kripto para bir kerede %30’dan fazla değer kazanmayı başardı. Bunlar arasında: Synthetix (SNX), Waves (WAVES) ve Elrond (EGLD). İlki 22 Haziran Moskova saati ile 07:20 itibarıyla %87’den fazla değer katarak haftanın tartışmasız lideri oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu