NasılNedirRehber

Solar Network (SXP) Nedir?

Solar Network (SXP), Topluluk Odaklı Merkeziyet ‘siz bir Blok Zinciri Projesidir. Hedef, Gerçek Yönetişim Sistemi ile birlikte bir Ekosisteminin inşa edilmesi Amaçlanmıştır.

SOLAR (SXP), Yapı itibari ile Açık Kaynaklı olan Mekanizması sayesinde, Geliştiricilere ve Topluluk katılımına olanak tanımaktadır.

Solar Nedir?

Solar, güvenlik için 1. katman temeline dayanan topluluk odaklı bir blok zinciri projesidir. SXP’nin yerel simgesi olan SXP, hızlı, verimli ve tamamen merkezi olmayan bir dijital varlıktır. Küresel topluma fayda sağlayan gerçek yönetişime sahip bir ekosistem geliştirmek, güneş enerjisinin amacıdır.

Swipe’ın iş modelinde önemli bir değişiklik, şirketin ilk teknik incelemesini bitirip ölçeklenebilirliğe ve perakendeye yönelik uygulama ve hizmetlere yönelik yükseltmelere odaklandığı sırada gerçekleşti.

Solar Network (SXP) Nedir?, SOLAR, NETWORK, SXP, METAVERSE, NFT, WALLET, EKOSISTEM, BLOCKCHAIN, BITCOIN, BEP2, BEP20, ETH, ERC20, SWAP, COINFILI, SOLAR WALLET.
Solar Network (SXP) Nedir?

Bundan sonra Swipe, perakende yarış ürünlerinin çoğunu kapattı ve ödeme ve indirim kripto para birimi olarak SXP kullanan kart veren platform olan birincil işine konsantre olmak için topluluk girişimlerinin geri kalanını aşamalı olarak bırakmaya başladı.

Solar Aslında Nasıl Çalışır?

Delegated Proof of Stake yöntemi kullanılarak blok zinciri daha çevre dostu, verimli, merkezi olmayan ve %51 saldırıya dayanıklı hale getirildi. güneş. Ağ güvenliği ve bakımı 53 onaylanmış kullanıcının sorumluluğundadır.

Solar Aslında Nasıl Çalışır?, SOLAR, NASIL, CALISIR, SOLAR SXP, SXP SOLAR, NEDIR, NASIL CALISIR, SOLAR NEDIR, SOLAR SXP NEDIR
Solar Aslında Nasıl Çalışır?

Delegeler halk oylamasıyla seçilir. Ayrıca doğrudan güneş cüzdanınızdan delege için oy verebilirsiniz. Doğrulayıcıları seçerken cüzdanın ağırlığı en önemli husustur. Cüzdanlarında daha fazla parası olan doğrulayıcıların, teşvik almaya başladıkları zaman delege seviyesine yükselme olasılıkları daha yüksektir.

Çabalarının bir ödülü olarak, delegelere işlem ücretleri ve blok ödülleri şeklinde ödeme yapılır. Bir delegenin ödülü, kuruluş içindeki konumlarına dayanır. Delegeler, seçmenlerini cezbetmek için gelirin bir kısmını seçmenlerine dağıtma seçeneğine sahiptir.

Merkezi olmayan, sürdürülebilir bir ödeme sistemi

Solar’ın “Sürdürülebilir Merkezi Olmayan Ödemeler Blok Zinciri” sloganı, Solar’ın hem oluşumunu hem de geleceğini kapsar. “( SXP Solar’a taşındıkça ödemeler işlenecektir.

Birkaç yıl önce SXP, Binance ve FTX gibi borsalar tarafından verilen kartları kullanarak herkesin kripto varlıklarını gerçek dünyada kullanmasını sağlamak için Swipe token olarak başladı.

Örneğin Solar’ın DPOS konsensüs teknolojisi, büyük miktarlarda elektrik harcamadan tam blok zinciri güvenliği sağlayarak onu daha sürdürülebilir bir seçenek haline getiriyor. Topluluk odaklı seçimler ve kalkınma, ademi merkeziyetçilik tarafından da vurgulanmaktadır.

Swipe (SXP) nasıl çalışır?

Swipe API’yi kullanarak şirketler, müşterileri için kripto para birimi bağlantılı banka kartları oluşturabilir. Swipe, ödemeleri daha da uygun hale getirmek için ödeme sistemlerini dijital varlık borsalarına bağlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Swipe Token (SXP) Nedir?

 

Swipe (SXP) nasıl çalışır?, SOLAR SXP, SOLAR, SXP, SWIPE, SWIPE SXP, SOLAR SWIPE SXP
Swipe (SXP) nasıl çalışır?

70 milyondan fazla konum ve 135 itibari para birimi, platformun kapsamlı API uç noktası kitaplığına güç sağlayan SXP belirteçleri kullanılarak talep edilebilir.

Teknik incelemeye göre kaydırma özellikli kartlar, kart sahiplerini korumak için benzersiz güvenlik özellikleri sağlar. Örneğin, kaydırma, kart veren kuruluşların kartlarını birkaç saniye içinde kilitlemelerine ve kilidini açmalarına olanak tanıyan bir kilitleme işlevi eklemelerine olanak tanır.

Bir kullanıcının kartı kaybolduğunda veya kaybolduğunda, belirli bir raporlama API’si vardır. Şüpheli işlemlerde kart bloke edilebilir ve sorgulama başlatılabilir.

Swipe’ın yerel gerçek zamanlı dönüştürme katmanı ayrıca kripto para biriminin, takas edilemeyen jetonların (NFT’ler) ve diğer dijital varlıkların fiat para birimine dönüştürülmesine olanak tanır.

Binance, kullanıcıların kripto varlıklarını gerçek mekanlarda harcamasına olanak tanıyan bir banka kartı olan Binance Card için 2020’de Swipe’ı satın aldı.

Solar Tokenleri

SXP, ağ için bir yardımcı program ve yönetim belirtecidir. Blok ödüllerinin bir kısmını elde etmek için, seçmenler bunları yönetişim girişimlerine oy vermek için devredebilir.

Şu anda dolaşımda 480 milyon SXP ERC-20 veya BEP-20 jetonu bulunduğundan, Solar ana ağında toplam SXP arzı artırılmayacaktır.

Solar, arzının genişlemesini sınırlamak için bir dizi deflasyonist strateji benimsemiştir. Kurucunun Cüzdanı 50.000.000 SXP’ye sahipken, Hazine akıllı sözleşmesi 40.800.000 SXP’ye sahiptir.

Solar Fiyatı

12 Nisan 2022 itibariyle, Solar Price Solar’ın (SXP) fiyatı, Nisan 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.68$’dan kabaca 1.21$’a düştü. Borsalardaki alım satım faaliyeti günde yaklaşık 58 milyon$’dır ve piyasa değeri 700 milyon doların üzerinde.

Solar Geleceği için Fiyat Tahmini

Solar, eski bir projeyi canlandırmak için NFT’ler, metaverse’ler ve fırlatma rampaları gibi kripto işindeki tüm mevcut trendlere yeni bir dokunuşla bakıyor. “Karbonsuz” blok zincirlerine artan ilgi nedeniyle, fikir birliği mekanizmaları ve blok zincir mimarisi sağlam görünüyor.

Bir avuç katman-bir blok zincirinden daha azı, Ethereum’un merkezi olmayan uygulamalar için endüstri lideri olarak pozisyonuna meşru bir şekilde meydan okuyabilir. Solar iddialı hedeflerini gerçekleştirebilirse, 2022’de L1 zincirinin en etkileyici şoklarından biri olabilir.

Merkezi olmayan uygulamaların geliştiricileri, Solar’ı basit ve verimli bir platform olarak görecektir. Blok zinciri tamamen merkezi olmayan ve topluluk odaklı olduğu için ekosistemdeki herkesin nasıl geliştiği konusunda söz hakkı olabilir. Tabii ki, projenin ilerleyişi, tanımlanan hedeflere ulaşılması ve daha önce bahsedilen özelliklerin tanıtılması ile belirlenecektir. Binance dümendeyken, Solar’ın başarısının kesin olduğunu kesin olarak beyan edebiliriz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu