Altcoin HaberleriCropperFinance (CRP)NedirRehber

Solana Tabanlı Cropper Finance, CRP Token Nedir ?

Solana Ekosisteminde Gelişen izinsiz Yield farming yapabileceğimiz bir protocol. Örnek olarak : Bir proje geliştirdiğinizi varsayalım ve bunu bir yerde satmak istiyorsunuz , nerede satabilirsiniz ? Tabiki borsalarda tabiki bunun karşılığında borsalara belli bir ücret ödemeniz gerekecek.

Cropper Finance, Burada Farm yaparken, projelerinizi bize sormadan gelip burada likidite sağlayabilirsiniz diyor. CRP Token Üzerinden yapılıyor tabi ki bu işlemler.

X Projenle Gidiceksin CRP ile likidite sağlayacaksın ve kendi token’inin ödülünü al diyor ve bu proje gerçekten çok önemli proje neden diyecek olursanız, Dünyada eşi yok denecek kadar az ileride projenin değerini daha iyi anlayacaksınız.

CRP Nedir 

CropperFinance, yıldırım hızında ticaret, paylaşılan likidite ve getiri elde etmek için yeni özellikler sağlamak için Serum merkezi olmayan borsanın (DEX) merkezi sipariş defterinden yararlanan Solana blok zinciri üzerine kurulu otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM).

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu