Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Solana Rallisi Devam Ederken Diğer Altcoin’ler Belirsizlik İçinde

Solana Geçtiğimiz Haftadan bu yana yatırımcılarının yüzünü güldürmeye ve varlıklarını katlamaya soluksuz devam ediyor.

Bu amansız rallide %16 daha yükselerek güçlü bir şekilde tutunmaya devam ediyor. Emsallerini geride Bırakan SOL coin’nin yavaşlamaya niyeti yok gibi.

Dahası var, CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 158.19$’a ulaştı.

İlk 10’un en büyük ikinci kazananı olan XRP’yi büyük ölçüde geride bırakmayı başardı.

ilgili içerik : Bitcoin’in Piyasa Değeri Büyümesi Altını Şu Şekilde Etkileyecek

Diğer en iyi altcoinler oldukça anemik bir fiyat hareketi sergiliyor. Altcoin’lerin geri kalanı çoğunlukla düzlemde kalırken Polkadot yaklaşık %3 kazanmayı başardı.

CoinMarketCap En iyi coin Listesi
CoinMarketCap En iyi coin Listesi

İlk 10’a girdikten sonra Solana, şu anda yedinci sırada yer alan şaka kripto para birimi Dogecoin‘i geçmeyi başardı. 

Kripto para biriminin şu anda yaklaşık 46 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. 

Dünyanın en hızlı blok zincirlerinden biri olduğunu iddia eden Solana, karşılıksız tokenlere artan ilgiden faydalandı. Akıllı sözleşme platformu aynı zamanda onu DeFi alanında önemli bir oyuncu haline getiriyor. 

Cardano ve Polkadot ile birlikte Solana, kendisini ana Ethereum rakiplerinden biri olarak konumlandırıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu