Altcoin HaberleriHaberlerNFT HaberleriSolana (SOL)

Solana NFT Analytics Platformu “Hyperspace” Yeniden Markalaşıyor

Solana’nın önde gelen blok zinciri analiz platformu Solanalysis, Solana’da büyüyen NFT pazarını sürdürmek amacıyla “Hyperspace” olarak yeniden markalaştı.

Platformun yeniden markalanması, tohum finansmanı turunun 4,5 milyon dolara kapanmasıyla da zamanında geldi. Başlangıç ​​turu Dragonfly ve Pantera Capital tarafından yönetildi ve Solana Capital, Coinbase Ventures, Galaxy Digital, Jump Capital, NFX, Sfermion, Shima Capital, Soma Capital, Social Capital, Folius Ventures ve 6th Man Ventures’ın katılımıyla gerçekleşti.

Daha fazla NFT ticaret odaklı stratejiye dönüşle Hyperspace, önceki sürümünden Solana NFT analitik gösterge panosuna entegre edilmiş yeni bir NFT pazar yeri toplayıcı oluşturdu. Bu, kullanıcılarının tüm büyük Solana NFT pazarlarından NFT satın almalarını sağlayacaktır. Analitik sitesi ayrıca Solana blok zincirinde yeni NFT koleksiyonlarını sergilemek için kullanılacak bir NFT başlatma paneli sunacak.

Solanalysis olarak piyasaya sürülmesinden bu yana Hyperspace, kullanıcıların portföylerinde veya bağlı cüzdanlarında NFT’lerin değerini takip etmelerini sağladı. Yeniden markalama ile Hyperspace, kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim sunmak için listelenen tüm NFT pazarları için yeni akıllı sözleşme entegrasyonları da uygulayacak.

“Ortada oturan platform olmak istiyoruz. Şu anda bizim için büyüme. O kadar çok göze odaklandığımız noktada, o zaman toplama tarafına bir ücret eklemeyi düşünebiliriz, ”diyor Hyperspace kurucu ortağı Kamil Mafoud.

Hyperspace’e göre, platformları üzerinde yapılan herhangi bir satın alma için ücret talep etmeyecek (en azından şimdilik). Bu, pazar payını takip etmek ve büyütmek ve kullanıcı sürtünmesini azaltmak için yapılır. Listelenen pazar yerleri tarafından kolaylaştırılan işlemler, gerekirse belirli bir NFT’nin sanatçısına doğrudan ödenecektir. Hyperspace, NFT’leri tam özellikli bir pazar yeri olarak barındırabilecek ve kullanıcıların platformda kendi NFT’lerini listelemelerine olanak tanıyacak.

Hyperspace ayrıca, kendi tokeninin oluşturulmasını ve kullanıcı topluluğu için merkezi olmayan otonom organizasyonun (DAO) oluşumunu araştırdığını doğruladı.

Dikkatinizi Çekebilir: JPMorgan metaverse’deki ilk banka oldu, Decentraland’da salon açtı

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu