Altcoin HaberleriHaberlerSolana (SOL)

Solana Hacker House Dünya Turu Prag’ı Vurdu

Geliştiriciler, turunun son aşamasında, inşaatçıların diğer inşaatçılar ve ekosistemdeki önemli insanlarla birlikte işbirliği yapmaları için bir ortak çalışma alanına sahip olacak olan Hacker House‘a katılacak.

Prag merkezli etkinlik 1-5 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek ve geliştiricilere Solana ekosisteminde işbirliği yapmaları ve katılmaları için bir alan sağlayan çevrimdışı bir etkinliktir.

Rockaway’in Yönetici Ortağı ve kurucusu Viktor Fischer şunları kaydetti:

“Kripto para birimleri ve blok zinciri, örneğin SlushPool, Trezor veya Paralelni Polis’in kurulduğu 2011 yılından bu yana Çek Cumhuriyeti ve Slovakya’da uzun bir geleneğe sahiptir. Amacımız, Çekya ve Slovakya’yı Orta Avrupa’nın geliştirilmesi için bir merkez olarak daha görünür kılmaktır. Bu nedenle The Solana Foundation x Rockaway Hacker House bu Mart ayında Prag’da düzenlenecek. Geliştiriciler, Solana’da geliştirmenin nasıl çalıştığını öğrenmek ve tüm ekosistemi kendi projeleri aracılığıyla ileriye taşımak için harika bir fırsata sahip olacak.”

Solana’nın küresel ‘hacker evleri’, geçen yıl Ağustos ve Ekim ayları arasında gerçekleşen Ignition adlı son etkinliğe 568’den fazla projenin katıldığı Solana hackathonlarına küresel ilginin arkasından geliyor. Sanal hackathon’dan farklı olarak, bu hacker evleri serisi dünyanın çeşitli şehirlerinde çalışır ve ortak çalışma alanı ve ağ oluşturma fırsatları içerir.

Dikkatinizi Çekebilir: Rus Oligarkları Bitcoin Mi Satın Alıyor?

Ethereum Killer‘ son 24 saat içinde biraz düşmesine rağmen şu anda piyasa rallisine liderlik ediyor, Solana 24 Ocak’ta 80.83$’dan hala yükseliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu