Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Solana, Bildirilen DDos Saldırısından Sonra Bir Kez Daha Düştü

Wu Blockchain’den genellikle güvenilir Colin Wu, Wu Blockchain Twitter hesabında bir tweet ile haberi bildirdi.

Solana - sol - DDOS Saldırısı
Solana – sol – DDOS Saldırısı

Wu’ya göre, ağ sorunu saat 7’de (UTC+8) düzeltmiş olsa da, yazı yazılırken Solana bir saldırının gerçekleştiğini ne doğruladı ne de yalanladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin.org’a DDoS saldırısı

Yahoo Style ile ilgili bir makaleye göre , Aralık ayında bir önceki saldırı ve ayrıca bildirilen bir DDos saldırısının, Solana’nın kurucu ortağı Raj Gökal tarafından böyle olmadığı söylendi. Bunun yerine, SolChicks oyunu için bir IDO’nun blok zincirini yavaşlatan ağır tıkanıklığa neden olduğunu belirtti.

Solana’nın yaşadığı son büyük kesinti, geçen yıl Eylül ayında gerçekleşti. O zaman, ağ bir dizi işlemin ardından 17 saat boyunca kapalıydı. Fiyat 220 $ ‘dan 140 $’ a kadar %30 civarında bir düşüş yaşadı.

Yine de, Solana’nın hala nispeten genç bir blok zinciri olduğu ve saldırıların her zaman bir olasılık olduğu kabul edilmelidir. Ancak, büyük miktarda yatırımcı ilgisinin devam etmesi için geliştiricilerin bu kesintileri durdurması gerekecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu