Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Solana ağındaki en iyi kripto para birimleri

Solana (SOL) ağındaki en iyi kripto paraları. Sizler için inceledik.

Birkaç bağımsız kripto para birimi uzmanı, Solana ağına dayalı en başarılı blok zinciri girişimleri hakkında konuştu. 28 Haziran – 4 Temmuz 2022 tarihleri ​​arasında geçen haftanın verilerini dikkate aldıklarını kaydettiler. Analistlere göre, aynı anda kendi yatırımcılarını büyük ölçüde memnun eden birkaç girişim vardı.

Her şeyden önce, altcoin Yawww (YAW) geçen hafta yüksek karlılık gösterdi. Analistler, kısa vadeli yatırımcılarının raporlama döneminde %124,41 kâr ettiğini vurguladı. Aynı adı taşıyan platformun yerel tokeninin oranı, günlük ticaret hacmi çok küçük olmasına rağmen – sadece 63,5 bin dolar – 0,0475 dolara düştü.

Uzmanlara göre mükemmel bir sonuç Insur Ace (INSUR) kripto para birimi tarafından gösterildi. Solana tabanlı sigorta protokolü tokeninin değeri 1 haftada %51,25 artarak 0,1663 $ fiyat noktasına ulaştı. Varlığın piyasa değeri sadece 7,47 milyon dolardı ve günlük işlem hacimleri 458,2 bin dolarda durdu.

Bu uzman derecelendirmesinde üçüncü sırayı Dexlab (DXL) kripto para birimi aldı. Pazar yerinin dahili tokeni, son 7 gün içinde %45,38 artarak 0,073 USD fiyat değerine ulaştı. Piyasadaki toplam varlık arzı 3.84 milyon $’a ulaştı ve günlük işlem hacimleri 360,9 bin $’da sabitlendi.

Uzmanlar, Solyard Finance’in (YARD) en kötü sonucu gösterdiğini kaydetti. Bu projenin yatırımcıları geçen hafta yatırımlarının %56’sından fazlasını kaybetti.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Solana temsilcileri, 100 milyon dolarlık yeni bir özel fonun başlatıldığını duyurdular. Ana hedefi, Web3 teknolojisi geliştiren Güney Kore’den blockchain girişimlerini finanse etmek olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu