Blockchain HaberleriHaberlerNFT Haberleri

Snoop Dogg, Ünlü Rapçi NFT’lerde Milyonlarca Doları olan Bir Balina mı?

Snoop Takma Adlı Twitter Hesabını Açıkladı

Geçtiğimiz Pazartesi günü, Snoop Dogg Twitter’da, Ağustos ayında Opensea.io’ya katılan ve aynı ay bir Twitter hesabı açan bir NFT koleksiyoncusu “ Cozomo de’ Medici ” olduğunu açıkladı . Opensea’deki cüzdan, Cryptopunks, Cosmoflowers ve Snoop Dogg cash gibi çeşitli NFT koleksiyonlarından 17 milyon dolara yakın takas edilemeyen jetonlara sahiptir. Sırayla, Cozomo’nun Opensea hesabında yaklaşık 207 NFT var.

Cozomo’nun NFT hesabı düzenli olarak NFT satın alır ve hesapta çok çeşitli dijital koleksiyonlar bulunur. Cozomo de’ Medici Twitter hesabı (@Cozomomedici) Twitter’da 247 kişiyi takip ediyor, ancak 38.200 bireysel Twitter hesabı Cozomo’yu takip ediyor. Twitter hesabının biyografisinde ayrıca Opensea hesabına bir bağlantı ve Cozomo’nun “NFT’lerin vahşi dünyasından hikayeleri ve içgörüleri [Paylaş]” sevdiği biyografi notları var.

Snoop, 20 Eylül 2021’e kadar Twitter hesabının ve Opensea profilinin sahipliğini ilan etmedi. Amerikalı rapçi tweet attı: “Ben @Cozomomedicici.” Cozomo arada sırada Twitter’daki NFT’ler ve NFT ekosisteminin arkasındaki fenomenler hakkında da konuşuyor.

“İşe yaramaz bir jpeg’i ilk satın almamın 2 milyon ABD dolarına mal olacağını düşünmüş müydüm?” 2 Eylül’de Cozomo’ya sordu . “Kesinlikle hayır. 4 milyon dolar olmalıydı. Frens, bugün NFT’lerin vahşi dünyasına nasıl girdiğimin sansürsüz hikayesini paylaşıyorum. 30 günde 0’dan 8 rakama kadar. Sadece Bir bardak satın alın, oturun ve sıkı tutunun” diye ekledi Twitter hesabı.

Cozomo Şanslı Bir Takipçisine Ethereum Hediye Ediyor

Snoop kendini zehirlediğinde, Cozomo Twitter hesabını ele geçirdi ve Twitter takipçilerinden birine tek bir ethereum ( ETH ) verdi. “Sevgili çılgın takipçilerim” dedi Cozomo, “dox’umu açıkladığımdan beri, çoğu kişinin inanmayacağı ve anlayamadığı olaylar meydana geldi. Paylaşabileceğim tek şey, burada Twitter’da büyük bir nezaket aldığım. Ve birçoğu beni Cozomo olarak tanımayı tercih ettiklerini söylüyor.” Cozomo şöyle devam etti:

İşte yapmaya karar verdiğim şey: Bunu daha eğlenceli hale getirmek için, tweet’i bulan ve paylaşan rastgele bir kişiye Medici Vault’dan 1 ETH hediye etmeye karar verdim.

İlginç bir şekilde Cozomo, Twitter hesabı açıklanmadan önce doğrudan mesaj gönderen (DM) bazı kişilerin DM’lerini silmek isteyebileceğini de sözlerine ekledi.

Cozomo Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Bazı önemli ve güçlü insanlar bu dox’tan haberdar oldular ve bundan memnun değiller” dedi. “Eğer DM görüşmelerimiz olduysa, sizden nazikçe ve acilen onları silmenizi rica ediyorum. Baba bir telefon görüşmesi yaptı. Dox devam edecek. ”

İlginizi Çekebilir : Tezos ( XTZ ) Neden Yükseldi ?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu