HaberlerMetaVerse Haberleri

Skechers Decentraland Metaverse’de Mağaza Açılışını Duyurdu

Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük üçüncü spor ayakkabı markası olarak kabul edilen Skechers, popüler metaverse projesi Decentraland'ın Fashion District bölgesinde bir mağaza açacağını duyurdu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük üçüncü spor ayakkabı markası olarak kabul edilen Skechers Decentraland, popüler metaverse projesi Decentraland’ın Fashion District’te bir mağaza açacağını duyurdu.

Metaverse’e marka başvurusu yapan Skechers Decentraland, bu alanda genişlemeye devam edeceğinin sinyallerini verdi. Şirket, dijital dünyaya açılmaya devam etmeyi planladığı ayakkabı ve konfeksiyon ürünlerini sanal olarak sunmak için bir dizi uluslararası marka başvurusunda bulundu.

Skechers Metaverse’de Deneyimsel Bir Mağaza Açacak

Skechers Decentraland Metaverse'de Mağaza Açılışını Duyurdu
Skechers Decentraland Metaverse’de Mağaza Açılışını Duyurdu

Skechers’ın Fashion District’te açılacak mağazası 24-27 Mart tarihleri ​​arasında yapılacak. Decentraland’ın ilk Metaverse Moda Haftası’na ev sahipliği yapacağı bölgede yer alıyor. Skechers’ın mağazası bu anlamda deneyimsel bir mağaza olacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Balinalar, Alınan Haberlere Göre Bu Altcoin’e Yöneldi

Skechers başkanı Michael Greenberg şunları söyledi:

“Decentraland ile yaptığımız anlaşma geleceğimize yapılan bir yatırımdır. Bu sanal çağa adım atmayı ve yeni Skechers Decentraland deneyimini başlatırken markamızın yeni müşteriler ve kitlelerle etkileşim kurması için yaratıcı yollar keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu