Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Sırbistan ve Yugoslavya Prensi: “Bitcoin insanlara özgürlük verecek”

Sırbistan ve Yugoslavya Prensi Filip Karađorđević, bitcoin'i desteklemek için konuştu ve enflasyona tabi olmayan "zor" para olarak nitelendirdi.

Prens Philip’in bir Sırp televizyon programında belirttiği gibi, doğası gereği bir analisttir ve dünyayı analiz etmeyi sever. Bu nedenle, şimdi finans sektöründe, uluslararası bir varlık yönetim şirketinde çalışıyor. Prens Philip Bitcoin hakkında konuştu, şirketin adını belirtmedi, ancak ana ofisinin New York’ta olduğunu ve Londra’da bir şubesi olduğunu söyledi. Prens, çeşitli analistler ve portföy yönetimi şirketleriyle etkileşime girer ve ayrıca müşterilere piyasa durumu hakkında tavsiyelerde bulunarak en iyi yatırım kararlarını vermelerine yardımcı olur.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Prens Philip’e kripto para birimleri sorulduğunda, bitcoin’i herkese finansal özgürlük sağlayabilecek bir varlık olarak nitelendirdi. Prens, tüm kripto para birimleri hakkında değil, sadece bitcoin hakkında konuştuğumuzu kaydetti. Ücretsiz tavsiyesi, herkesin bitcoin’i tanıması gerektiğidir:

“Bazı insanlar Bitcoin’i yavaş yavaş öğrenecek. Diğerleri bunu alışkanlıktan yapmak istemeyecek, iyi yaptıkları bir sistemde kalmak isteyecekler. Ancak bitcoin’in tüm insanlığa fayda sağlayacağını anlamaları gerekiyor.”

Prens Philip, dünyanın enflasyona tabi olmayan kaliteli sabit paraya ihtiyacı olduğunu söyledi. Bu sorun, ekonomiyi canlandırmak için büyük miktarlarda para basıldığında 2008 mali krizinden sonra tırmandı. Benzer bir durum pandemi sırasında da yaşandı ve bu da enflasyona daha da katkıda bulundu. Prens, ilk kripto para birimine sıradan paraya karşı çıktı, bunun bitcoin ile olmayacağına ve arzı 21 milyon jetonla sınırlı olduğu için asla enflasyonist bir varlık olmayacağına ikna oldu. Prens, bitcoin’in bir başka avantajını, hükümetlerin eylemlerinden bağımsız olarak insanların egemenliğini ve özgürlüğünü koruyan sansür olmaması olarak adlandırdı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kullanıcı Anında Kredi İle 1.1 Milyon Değerinde ApeCoin Aldı!

BitMEX kripto para borsasının kurucu ortağı Arthur Hayes onunla aynı fikirde. Rusya’ya yönelik yaptırımların yalnızca insanları bitcoin’e yatırım yapmaya ittiğinden ve gelecekte ABD dolarının değerini baltalayabileceğinden emin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu