Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriShiba Inu (SHIB)Shibarium

Shibarium SHIB Coini Yükseltiyor

Shibarium SHIB Coini Yükseltiyor, Shibarium Fiyatı arttıkça Shiba İnu Yükseliyor.

Developer Unification Foundation, 2022’nin üçüncü çeyreğinde herkese açık beta sürümünde piyasaya sürülmesi planlanan Shibarium hakkında önemli haberler paylaşıyor. SHIB madeni parasına olan talep önemli ölçüde arttı.

Shibarium Geliştirme

Unification Foundation, Shiba Inu Layer 2’nin üzerine yerleştirilmesi planlanan Shibarium blok zincirini geliştiriyor. Dün, vakfın Medium sayfasında Unification’ın hem Shibarium hem de diğerlerinin geliştirme sürecinde ilerlediğini takip eden bir makale yayınlandı. projeler.

Shibarium Private Alpha TestNet’in birkaç hafta önce oldukça başarılı bir şekilde başladığını söylüyor. Şu anda ekibin çabaları, Shibarium’un dahili kripto para cüzdanının geliştirilmesine odaklanıyor. Bu, kullanıcıların varlıklarını Katman1 ve Katman2 arasında taşıyabilecekleri, varlıkları stake için yerleştirebilecekleri ve ayrıca ShibaSwap işlevini kullanarak değişimi kullanabilecekleri bir uygulama olacaktır.

Proje ekibi, kullanıcıların gereksinimlerini karşılayacak sağlam, güvenilir ve kanıtlanmış bir geliştirme oluşturmak için çaba göstermektedir. Bu, nispeten uzun süreli gelişiminden kaynaklanmaktadır. Shibarium‘un geliştirme sürecindeki temel, Woof Work pazarının oluşturulmasında da yer alan xFUND ve Oracle of Oracles gibi önceki çözümlerine dayanmaktadır.

Herkese açık beta testinin bu yılın üçüncü çeyreğinde başlaması bekleniyor. Bu test sırasında geliştiriciler ve kullanıcılar projeyi tüm özellikleriyle birlikte değerlendirip sonuçlandırabilecekler.

SHIB için ek fayda

Shiba Inu’nun kurucularından Shitoshi Kusama, birkaç hafta önce Shibarium projesinin geliştirilmesinden bahsetmişti. Bu, proje ve SHIB ile ilgili sorgulamaların sayısında artışa neden oldu. Shibarium pazarına başarılı bir giriş, SHIB’ye olan ilgiyi artırabilir ve fiyatını artırabilir.

SHIB’nin değeri geçen hafta bir buçuk kat artarak 0.00000790 dolardan 0.00001164 dolara fırladı.

Shiba Inu USD Grafik, Shibarium SHIB Coini Yükseltiyor, Shiba Inu, USD, SHIB, Shiba, Shibarium, Shibarium yükseliyor, Neden
Shiba Inu USD Grafik
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir Yorum

  1. İnanmıyorum hala şu memecoinleri alanlar varmı en son luna gibi olcaklae ortada kalcaklar görcem sonra hepsini

Başa dön tuşu