Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu’nun Balinalar Arasındaki En Büyük Holding Unvanı FTT Token Tarafından Şaşırtıcı Bir Şekilde Alındı

Shiba Inu'nun Balinalar Arasındaki En Büyük Holding Unvanı FTT Token Tarafından Şaşırtıcı Bir Şekilde Alındı

FTX token’ı WhaleStats izleyicisinde en büyük 1.000 Ethereum cüzdanında 1.63 milyar dolarlık varlıkla birinci sıraya ulaştığından, Shiba Inu balina düzeyindeki hesaplar arasında en büyük holding olarak birinci sırayı kaybetti.

SHIB 1,6 milyar dolara ulaştı

Coinfili.com daha önce, mem tabanlı kripto para biriminin en büyük Ethereum cüzdanlarında 1,6 milyar dolarlık büyük harf işaretine ulaştığını ve 24 saatten kısa bir sürede neredeyse 200 milyon dolar eklediğini yazmıştı.

Dikkatinizi Çekebilir: Milyarder Jeffrey Gundlach, ‘Bitcoin Spekülatörler İçindir ve 25.000 ABD Doları veya Altında Bir Satın Alma Fırsatıdır’

Hisselerin değerindeki güçlü artış, dün Shiba Inu’nun genel kripto para piyasası toparlanmasının ardından fiyatında neredeyse %20 artmasının ardından piyasada ortaya çıkan satın alma gücüne dayanıyor.

Hızlı bir fiyat artışından sonra SHIB , balina holdingleri listesinde ikinci sıraya karşı 130 milyon dolarlık bir marj oluşturdu. Ek olarak, Shiba Inu’nun her bir piyasa metriği, varlığın kısa vadeli rallisinden sonra yeşil parlıyordu.

FTT birinciliğe sıçradı

Shiba Inu’ya karşı neredeyse 200 milyon dolarlık bir marjla, FTT’nin meme tokenini 24 saatten kısa sürede devirmesi ve ilk sırada yer alması daha az olasıydı, ancak piyasadaki güçlü fiyat hareketi ve balinalardan gelen satın alma gücünün aniden ortaya çıkması nedeniyle, jeton bir kez daha ilk sırayı alabildi.

Altcoin - Altcoin Haberleri
Kaynak: WhaleStats

TradingView’den alınan verilere göre, FTX tokeni, altcoin piyasasında toparlanma başladıktan sonra 4 Ocak’tan bu yana hafif bir hacim artışı aldı. Buna ek olarak, FTT son altı günde %20 fiyat artışı göstererek Shib’in performansını tekrarladı.

Basında, FTT günlük %2,5 büyüme ile 41$’dan işlem görürken, pazardaki rakibi Shiba Inu günlük %6 büyüme göstererek 0,000031$’dan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu