Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu uzun vadede 9 dolara ulaşabilir

Shiba Inu'nun uzun vadede ulaşabileceği fiyat tahmini sizi şaşırtabilir. Tabi bununda garantisi yoktur diğer altcoinler gibi.

Shiba Inu, Ethereum balinalarının favori madeni parasıdır. Shiba Inu’nun (SHIB) zayıf performansına rağmen, kripto para birimi analitiği ve tahmin şirketleri, ikinci en büyük memcoin için hala bazı olumlu görüşlere sahip.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dijital para birimlerinin fiyatını tahmin etmek için yapay zeka kullanan bir kripto para araştırma şirketi olan Telegaon tarafından sağlanan yakın tarihli bir piyasa güncellemesine göre, SHIB’nin birim fiyatı 2050 yılına kadar 9,61 dolara yükselebilir.

Analitik firması, SHIB için 2022’den 2050’ye kadar çeşitli fiyat tahminleri yaptı. Telegaon, üç kategoride fiyat tahminleri yaptı: düşük, ortalama ve yüksek fiyat.

Telegaon Shiba Inu Tahminleri

Bir sonraki bitcoin yarılanmasından bir yıl sonra olan 2025 yılına kadar Telegaon, SHIB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını belirtti. 2025 yılında bir Shiba Inu için ortalama fiyat hedefi 0,001152 $, maksimum fiyat hedefi ise 0,0001928 $ olarak belirlendi.

Benzer şekilde, kripto para birimi araştırma firması, 2030 yılına kadar SHIB’nin ortalama fiyatının, maksimum 0,00112 dolar ile 0,000935 dolara ulaşmasının beklendiğini kaydetti.

Telegaon, Shiba Inu’nun 2040 yılına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselmesini beklediğini, çünkü ikinci en büyük memcoin toplam arzının %50’sini yakmış olması gerektiğini belirtti.

“2040 yılına kadar, piyasa eğilimine bağlı olarak ortalama fiyatın 2,76 dolar olmasını bekleyebiliriz. Telegaon , Shiba Inu Coin için maksimum fiyat tahminimiz 2040’ta 4,15 dolar” dedi.

SHIB, 2050’ye kadar 9,61 $’a ulaşacak

Telegaon’un shiba inu için en yüksek fiyat tahmini, SHIB’nin ortalama fiyatının 7.89$’a yükselebileceği, minimum fiyat hedefinin 5.42$ ve maksimum fiyatın 9.61$ olarak belirlendiği 2050 yılı için planlanıyor.

“Maksimum fiyatın 9,61 dolar civarında olması bekleniyor. 2050’de herhangi bir boğa koşusu olursa, shiba inu madeni para fiyatları fırlayabilir ve fiyat tahminimizi geçebilir” diye ekledi kripto para tahmin şirketi.

Shiba Inu Geçmiş ATH Çizelgesi, shiba inu, fiyat tahmini,fiyat, tahmin, shiba fiyat tahmini, shiba inu fiyat tahminleri, shiba inu tahmin, shib, shib coin, shiba inu fiyat tahmin, fiyat tahminleri
Shiba Inu Geçmiş ATH Çizelgesi

SHIB tahmini %100 garantili değildir

Telegaon’un Shiba Inu fiyat tahmini, yol boyunca bir varlık sınıfının fiyatının tahminin altına veya üstüne düşmesine neden olabilecek çeşitli olaylar meydana gelebileceğinden tam olarak güvenilemez.

Örneğin, Telegaon bu yıl SHIB taban fiyatını 0,00003158 $ olarak tahmin ederken, artan enflasyon ve bazı kripto para projelerinin çöküşü gibi bir dizi faktör nedeniyle kripto para birimi bu seviyenin oldukça altına düştü.

SHIB %90,6 düşüş yaşadı

SHIB şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616 $’dan %90.6 düşüşle 0.00000817 $’dan el değiştiriyor.

Genel olarak, Telegaon, tüm zamanların en düşük seviyesinden (ATL) bu yana %14.443.725,4’lük geçmiş performansı göz önüne alındığında, Shiba Inu’yu iyi bir yatırım aracı olarak görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu