Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu: Shiboshis NFT’leri ATH’ye Karşı %70 Düştü

Shiba NFT'leri değer kaybetti.

Takas edilemeyen tokenler manşet olmaya devam ediyor, ancak tüm projeler değerlerini tutmuyor. Geçen yıl özellikle yüksek bir düşüş yaşandı ve Shiboshiler tüm zamanların en yüksek seviyesinden %70’in üzerine düştü. Bu, Shiba Inu meme madeni para ekibinin resmi NFT projesidir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Shiboshis koleksiyonu, “sevimli yaratıkları” tasvir eden 10.000 misilsiz jetondan oluşur.

Koleksiyondaki yaratıkların satışı, her NFT’nin 0,1 ETH ile 0,3 ETH arasında değerlendiği Kasım 2021’de başladı. Ardından, minimum fiyat 0,65 ETH’ye düştü.

Mevcut değerin, 6 Kasım’da kaydedilen ortalama satış fiyatının tarihsel maksimum değerinin %70’ten fazla altında olduğunu unutmayın. O zaman, OpenSea’ye göre ortalama fiyat yaklaşık 2,5 ETH idi.

Bu, büyük olasılıkla, kripto para birimi ATH’sinin %71 altında işlem gördüğü için son aylarda SHIB’nin genel olumsuz fiyat performansından kaynaklanıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Cash ve Shiba Inu, En İyi 30 Kripto Para Biriminde Günlük Büyümeye Öncülük Ediyor

Aynı zamanda, SHIB bir yıl önceki tüm zamanların en düşük seviyesinden yüzde 44 milyon arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu