Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)Shibarium

Shiba Inu, Shibarium, SHIBArmy’yi Bekleyen Mega Sürpriz

SHIB ile ilgili gelecekteki tüm gelişmeler tartışıldı. Resmi Shiba Inu Discord kanalının moderatörü Hoparlör Queenie, kendisine sorulan tüm soruları yanıtladı.

Shibarium katman-2 çözümüyle ilgili bir soruyu yanıtlarken Queenie, BONE’nin yaklaşmakta olan Shibarium blok zincirinde yerel gaz belirteci olarak kullanılacağını doğruladı.

“BONE, Shibarium katman-2 blok zincirinde yerel gaz belirteci olarak kullanılacak”

Kullanıcıların SHIB jetonlarını kaybetmeyeceklerini ve BONE’nin tamamen gaz jetonu olarak kullanılacağını doğruladı.

“Sadece ödeyeceğiniz gaz jetonu BONE. Böylece yol boyunca herhangi bir SHIB kaybetmezsiniz. Hala Leash and Bone’u kullanabilecek ve tüm likiditenizi sıralayabileceksiniz.”

Dikkatinizi Çekebilir: Zincir Üstü Veriler Bu Şaka Coin İçin Alev Aldı!

SHIB resmi Twitter tweet’ini doğruladı:

Shibarium’un çıkış tarihinin ne olacağı sorulduğunda ise en kısa sürede çıkacağı cevabını verdi. Ayrıca, 2022’ye girerken önemli SHIBArmy’yi bekleyen büyük bir sürprizin de ipucunu verdi. Ancak, sürprizin ne olacağına dair herhangi bir ayrıntıdan bahsetmedi. Ayrıca Bone’un 2024’e kadar tamamen basılmayacağını ve ShibaSwap 2.0’ın bunun üzerinde bir denge tutacağını belirtti.

Queenie, son notlarında SHIB topluluğunu takdir etti ve SHIB ile onun 2. katmanı Shibarium’a olan tutkusunu dile getirdi.

“Herkesi takdir ediyorum. Tüm destek topluluktan. 2022 için gerçekten çok heyecanlıyım. Bu proje hakkında ne kadar iyimser ve tutkulu olduğumu anlatamam. Bu sadece başka bir şey. Dört gözle beklenecek bir şey.”

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu