Altcoin HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu piyasa değeri bir haftada 3.5 milyar dolar küçüldü; SHIB için sırada ne var?

2021’de popülaritesi ve değeri arttıktan sonra, meme kripto para birimi Shiba Inu, 2021’de kayıplarını artırdı ve token önemli miktarda sermaye çıkışı kaydetti.

1 Ocak ve 8 Ocak 2021 arasında, SHIB’nin piyasa değeri 3.5 milyar dolar azalarak 18.68 milyar dolardan 15.16 milyar dolara düştü (grafikte mavi çizgi). Bitcoin açısından, 24.027 BTC (grafikteki sarı çizgi) aynı dönemde 392.580 BTC’den 368.553 BTC’ye Shiba Inu’dan çıktı.

Dikkatinizi Çekebilir: Güne Hızlı Başla – Bitcoin, Ethereum gibi Kripto Paraların Günlük Özeti

Shiba Inu piyasa değeri sınırı.
Shiba Inu piyasa değeri sınırı.

SHIB’nin hareketliliği için sürücüler

Tüm piyasa hareketlilik yaşıyor olsa da, SHIB’nin durumu, büyük token sahiplerinin daha riskli varlıklara maruz kalmalarını azaltan tüccarlarla kar elde etmesinden kaynaklanıyor olabilir.

Genel olarak, SHIB’nin mevcut hareketliliği, satış yapıyor gibi görünen belirli balinaların faaliyeti tarafından tetiklendi.

Örneğin, bir noktada, tek bir balina 3 milyar dolarlık kriptoyu farklı hesaplara taşıyarak piyasaları ürküttü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu