Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Kar Marjı Oranı %44’e Düştü: Shib Sahiplerinin Çoğu Endişeli

Kötü şöhretli Shiba Inu meme tokeni, şu anda varlığa sahip olarak para kazanan sahiplerinin bileşimine göre, son derece kârsız bir token haline gelerek altcoin piyasasındaki saltanatını resmen sona erdirdi. IntoTheBlock tarafından sağlanan veriler.

SHIB kârsız hale gelir

Verilerin gösterdiği gibi, Shiba Inu sahiplerinin %57’si kârda değil, %52’si zararda ve %5’i başa baş. Token sahiplerinin sadece %44’ü bundan kazanç sağlıyor, bu da girişlerinin mevcut fiyatın altında olduğu anlamına geliyor.

Shiba Inu
Shiba Inu

Kârlılık yüzdesindeki hızlı düşüş, çoğu altcoinin değerinde %15-20 düşüşe yol açan en son kripto para piyasası satışlarına bağlı. Bitcoin aynı zamanda değerinin yaklaşık %12’sini kaybetti.

Shiba Inu’nun piyasadaki yolu

Shiba Inu, Ekim ayının başında bilinmeyen bir tokenin alım satım günlerinde piyasada akıllara durgunluk veren %1.000 fiyat artışı göstermesiyle kripto para yatırımcıları arasında son derece popüler hale geldi.

0,0008 doları aştıktan sonra, Shiba Inu, bu noktada %68’lik bir geri çekilme ile sonuçlanan güçlü bir düzeltme aşamasına girdi. Hızlı değer düşüşüne, piyasadaki aşırı yüksek aşırı alım durumu ve kazançlarının küçük bir kısmını kaybettikten sonra varlıklarını bırakmak isteyen çok sayıda kısa vadeli spekülatör neden oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: BrainTrust (BTRST) Token Nedir ? CoinList Ön Satışı

Ancak düşüş sırasında, balinalar şu anda piyasada 1,4 milyar dolardan fazla olan muazzam hacimleri satın alarak SHIB’yi aktif olarak desteklediler. Piyasada hala bir miktar satın alma gücü var, ancak ne yazık ki yatırımcılar için fiyatı önemli ölçüde etkilemiyor.

Basın zamanında, SHIB 0.000028 dolardan işlem görüyor ve tam olarak ünlü %1.000 koşusunun Ekim ayında başladığı noktaya ulaşıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu