Kripto Para AnalizleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu fiyatı, SHIB %30 yükselmeden önce bir satın alma fırsatı sunuyor

  • Bazı durumlarda SHIB, 0.0000269 ila 0.0000293 $ talep bölgesinin yeniden testinde birikme fırsatı sağlayabilir.
  • 0.0000269 dolarlık destek tabanının kırılması, meme coin için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Shiba Inu fiyatı, son yükselişinden sonra yatay bir harekette. Ayrıca, bu konsolidasyon, SHIB’yi tersine çevirmeye hazır.

Shiba Inu fiyatı U dönüşüne hazır

Shiba Inu fiyatı 20 Aralık ile 23 Aralık 2021 arasında kabaca %40 arttı ve 0,0000399$’da yüksek bir salıncak kurdu. Bu artış, 4 Aralık’a kadar olan yükselişlerin üzerinde duran likiditeyi topladı.
Sonuç olarak, SHIB kar elde etti ve %18’i 0,0000327 $’a geri çekmesine izin verdi. O zamandan beri Shiba Inu fiyatı fazla oynaklık olmadan konsolide oluyor . İleriye dönük olarak, iki şeyden biri olabilir, SHIB için bir yükseliş trendini tetikleyen bir tersine dönüş veya 0,00000269 ila 0,000293 ABD doları arasında değişen günlük talep bölgesinin yeniden test edilmesi.

Dikkatinizi Çekebilir: Shiba Inu fiyat tahmini: Meme kripto para birimi 0,000003591 ABD doları, istikrarlı gidiyor

İlk durumda, Shiba Inu fiyatı, 0,0000399 $’lık son yükselişe %18’lik bir artış gösteriyor olabilir. Bunun ötesinde, mem jetonu direnç bariyerini 0.0000441 dolardan yeniden test edebilir ve mevcut pozisyondan %30’luk bir kazanç olduğunu gösterir – 0.0000339.

İkinci durumda, Shiba Inu fiyatı günlük talep bölgesini yeniden test ederek üçlü dip formasyonunu kurabilir ve tersine dönüş senaryosuna ağırlık katabilir. Bu görünümle birlikte, yatırımcılar SHIB’nin 23 Aralık’ın en yüksek seviyesi olan 0,0000399 $’ı yeniden test etmek için %36 artmasını bekleyebilirler.

SHIB/USDT 4 saatlik grafik - Shib geleceği - shib tahminleri - 2022 shiba inu - analizleri - tahmin - bugün
SHIB/USDT 4 saatlik grafik

Öte yandan, Shiba Inu fiyatı 0.0000269 ila 0.0000293 $ arasında değişen talep bölgesinin üzerinde tutunamazsa, zayıf bir satın alma baskısına işaret edecek ve yatırımcıların kâr elde ettiğini gösterecek.

0,0000269 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu, daha düşük bir dip üretecek ve Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu durumda SHIB, acil destek seviyesini 0,00000237 ABD doları olarak yeniden test edebilir.

Sorumluluk Reddi 
Reddi Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu