Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu fiyat tahmini: Meme kripto para birimi 0,000003591 ABD doları, istikrarlı gidiyor

  • Shiba Inu fiyat tahmini düşüş eğiliminde görünüyor.
  • En güçlü direnç 0,00003962 dolarda mevcut
  • En güçlü destek 0,00003587 dolar seviyesinde mevcut

Shiba Inu fiyat tahmini, meme kripto para biriminin şu anda istikrarlı bir ivme ile düşüş eğilimi yaşadığını ortaya koyuyor. SHIB/USD fiyatı dalgalanıyor. 26 Aralık 2021’de fiyat 0.00003683 dolardan 0.00003831 dolara çıktı. Meme kripto para birimi ertesi gün ivmesini sürdürdü ve 0.00003831 dolardan 0.00003943 dolara çıkarak 0.00003900 dolara girdi. 28 Aralık 2021’de piyasada bir ani düşüş yaşandı ve fiyat 0.00003943 dolardan 0.00003594 dolara çıktı; kademeli olarak daha da düştü ve Shiba Inu’nun şu anki fiyatı olan 0.00003591 dolara gitti.

SHIB/USD 4 saatlik fiyat tahmini: Güçlü düşüş dinamikleri, artan hareketlilik

Shiba Inu fiyat tahmini, meme kripto para birimlerinin piyasa hareketliliğinin eğimli bir yol izlediğini ve bu da SHIB/USD fiyatını değişken değişime daha yatkın hale getirdiğini gösteriyor. Bollinger bandının üst sınırı, en güçlü direnç olarak hizmet eden 0.00003943 dolarda bulunuyor. Bollinger bandının alt sınırı, en güçlü desteği temsil eden 0.00003587$’da bulunuyor. Fiyat yolundaki gözlemler, piyasada gelecekte bir kırılmanın mümkün olduğuna inanmamıza neden oluyor.

SHIB/USD fiyatı, düşüş eğilimi gösteren Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçiyor gibi görünüyor. SHIB/USD destek bandına yakın görünüyor, bu da ters hareketle sonuçlanabilecek gelecekteki bir kırılma anlamına gelebilir.

Shiba fiyat tahmini analizi
Shiba: 4 Saatlik Grafik

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 40’tır ve bu, meme kripto para birimi için nispeten istikrarlı bir değer gösterir. RSI yolunun, gelecekteki devalüasyonu söyleyebilecek bir düşüş eğilimi izlediği görülebilir. Görünüşe göre ayılar piyasanın tam kontrolünü ele geçirdi ve boğaların tablodan çıkmasını istiyor. Boğalar piyasada hakimiyetlerini kaybediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Memecoin Shiba Inu, Bitcoin’i Yendi

1 günlük Shiba Inu fiyat tahmini: Piyasa sıkı bir sıkışma yaşıyor

Shiba Inu fiyat tahmini, piyasanın sıkışıklığa karşı hareketliliği ortaya koyuyor; direnç ve destek birbirine yaklaştı ve bu da hareketliliğin patlamasına neden olabilir. Hareketliliğin kendisi ne artıyor ne de azalıyor. Bollinger bandının üst sınırı, en güçlü direnç olarak hizmet eden 0.00003962 dolarda bulunuyor. Bollinger bandının alt sınırı, en güçlü destek görevi gören 0,00002949 ABD Doları’dır.

SHIB/USD fiyatının Hareketli Ortalama eğrisinin altından geçtiği ve düşüş hareketine işaret ettiği görülebilir. Piyasa, sağlam bir ters yöne yol açabilecek sıkı bir sıkışma yaşıyor ve trend düşüşten yükselişe geçebilir.

Shiba 1 günlük grafik
Shiba 1 günlük grafik

Göreceli Güç Endeksi 48’dir. Bu değer, mem kripto para birimi için istikrarı gösterir. Bununla birlikte, RSI yolunun güçlü bir şekilde aşağı doğru hareket ettiği ve devalüasyona işaret ettiği görülebilir. Yine de, piyasa sıkıştığından ve ters bir eğilim kaçınılmaz olduğundan, boğalar nihayet piyasanın kontrolünü ele geçirebilir ve değerini koruyabilir.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu