Altcoin HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Burn, 56 Milyar SHIB Jetonunu Daha Yaktı

Nisan ayının sonunda, Shiba Inu projesinin geliştiricileri, Ryoshis Vision (RYOSHI) ile birlikte, yerel SHIB coin yakmak için bir mekanizma uyguladı.

Lansmandan sonraki ilk gün, 8 milyar Shiba Inu atıldı. Şirketin temsilcileri, 56 milyar madeni paranın bir kerelik başarılı bir şekilde imha edildiğini bildirdi.

Eylemin amacı, ihracı azaltmak ve kalan dijital varlık arzının değerini artırmaktı. Bu özelliği kullanmanın karşılığında, depolaması da tüm RYOSHI işlemlerinin hacminin% 0,49’u şeklinde bir teşvikle ödenen yanmış SHIB varlığında kullanıcılar tazmin edilir.

Şu anda, ağın tasfiye edilmiş 589 trilyon token arzı var – neredeyse 411 trilyon. Piyasa değeri sıralamasında Shiba Inu, Shiba Inu’nun toplam değeri 6 milyar doları aşan 14. sırada yer alıyor.

Geçen hafta, kullanıcılar SHIB’nin büyük yatırımcılar tarafından satın alındığını kaydetti. WhaleStats’a göre, en büyük 5.000 Ethereum balinası şu anda cüzdanlarında 663 milyon dolar değerinde SHIB bulunduruyor ve her birine ortalama 132.600 dolar değerinde varlık yerleştirilmiş.

27 Haziran 2022 saat 20:00 itibariyle SHIB oranı 0,00001101 dolardı. Uzmanlar ayrıca varlığın artan oynaklığının aynı zamanda önemli balina alımlarıyla ilişkilendirdiğini belirtti. Geçen hafta 21 Haziran 2022’de döviz kurunun büyümesi %45’e ulaştı ve ardından %20’lik kısa bir düzeltme yapıldı. Sonraki yedi günlük dönemde, fiyat tekrar geçen haftanın başındaki zirve değerine ulaştı ve ardından son 24 saatte tekrar %7,5 kaybetti.

Daha önce Coinfili.com editörleri, XCarnival adlı Ethereum ağının DeFi protokolünün bilinmeyen suçlular tarafından saldırıya uğradığını bildirmişti. İşgal sonucunda 3,8 milyon dolar değerindeki varlıklar çalındı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu