Altcoin HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Bugün Neden Batıyor?

Shiba Inu Bugün Neden Batıyor?

Ne oldu

En iyi kripto para birimleri Pazartesi günkü işlemlerde satışlar görüyor ve Shiba Inu ( KRİPTO:SHIB ) geri çekilmeye katılıyor. Popüler meme tokeni, 14:00 ET itibariyle önceki 24 saatlik dönemde kabaca %4,5 düştü.

En büyük 15 kripto para birimi arasında son işlem gününde yalnızca Cardano yükselirken, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla yaklaşık %2 ve %4 düştü. Daha geniş kripto pazarını etkileyen satış momentumu bağlamında, Shiba Inu’nun bugün geri çekilmesi normların dışında değil. Token bugün bir miktar değer kaybetmesine rağmen, SHIB geçen haftaya göre hala yaklaşık %8,2 arttı.

Ne olmuş

Shiba Inu, tarihin en patlayıcı yatırımlarından biri olarak duruyor ve son gerilemelerden sonra bile geçen yıla göre hala %22.800.000’den fazla arttı. Geçen yılın başında satın alanlar için, jetonun inanılmaz kazançları, nispeten küçük yatırımları bile servete dönüştürmek için yeterliydi. Bununla birlikte, SHIB, daha geniş kripto para birimi alanı son aylarda düşüş baskısı ile karşılaştığından sert bir darbe aldı ve geçen yılki devasa kazanımları, kripto piyasasının düştüğü bir günde madeni parayı büyük satışlara yatkın hale getirdi.

Dikkatinizi Çekebilir: DeFi Data Network Unmarshal Altcoin Solana’yı İkiye Katladı

Şimdi ne olacak

SHIB tokeni şu anda Ekim ayının sonunda ulaştığı yaşam boyu en yüksek seviyeye göre yaklaşık %66 düştü. Son satış gününden sonra, madeni paranın şimdi kabaca 15,9 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve değerlemeye göre 14. en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Jetonun son satışlardan toparlanıp yeni zirvelere ulaşması mümkün olsa da, kripto para biriminin geçen yılki benzeri görülmemiş kazanımları, mevcut fiyat seviyelerinden daha da keskin bir geri çekilme potansiyelini vurguluyor. Yükselen şey, yatırım söz konusu olduğunda mutlaka aşağı inmez, ancak SHIB’nin temel kalite yolunda çok az şeye sahip olmasına rağmen büyük yükselişi, tokenin mevcut fiyatlarla çok yüksek bir risk profiline sahip olduğuna işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu