Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu Bir Ralli Yapabilir mi? Altcoin SHIB İçin Son Durum Ne?

Shiba Inu, Yükseliş Trendine Girerken %25 Kazanç Verdi!

Shiba Inu’nun fiyatı oldukça uzun bir süredir düşüş trendinde ve herhangi bir oynaklık veya geri dönüş belirtisi göstermiyor. Ancak, SHIB bir devrilme noktasına yaklaştığından durum yakında değişebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Çok uzun zaman önce, Shiba Inu’nun fiyatı %75 yükseldikten sonra %37 düştü. Yavaş bir düşüşün izlediği bu yükseliş eğilimi, Şubat başından 19 Mart’a kadar gerçekleşti. İlginç bir şekilde, ralliden önce dar bir konsolidasyon aralığı yaşandı ve geri çekilme, olası bir patlayıcı harekete işaret eden benzer bir başlangıç ​​noktası oluşturuyor gibi görünüyor.

Geçtiğimiz beş hafta boyunca, SHIB boğaları, yüksek salınımları birbirine bağlayan bir düşüş trendi hattından zarar gördü. Shiba Inu fiyatının 0.0000223 dolardan işlem görmesiyle, özellikle boğalar düşüş trendini kırarsa, bir yükseliş trendinin ortaya çıkması için güçlü bir olasılık var. Bununla birlikte, en olası senaryoda, piyasa yapıcılar, likidite toplamak için SHIB’yi 0.0000202 $ desteğinin altına itecek.

Dikkatinizi Çekebilir: SEC vs Ripple Davasındaki Son Dakika Haberleri. İşte Detaylar…

Yükseliş trendinin nereden kaynaklandığına bakılmaksızın, yatırımcılar SHIB’nin 0,000283 dolardan acil direnç bariyerini kırmaya çalışmasını bekleyebilirler. Mevcut konumdan, bu hareket 0.0000202’den %25’lik bir artış, yani %40’lık bir kazanç anlamına gelir.

Shiba Inu Bir Ralli Yapabilir mi? Altcoin SHIB İçin Son Durum Ne?
SHIB – Kaynak: TradingView

Shiba Inu fiyatı yükselmeye hazır olabilirse, piyasa yapıcılar ralliyi erteleyebilir. 0.0000202 doların altında bir kapanış, daha fazla aşağı yönlü hareket olasılığını gösterir. Bu durumda, alıcıların, 0.0000158’den 0.0000193’e uzanan dokuz saatlik talep bölgesine geri dönmek için bir şansları daha var.

Bununla birlikte, 0.0000158 doların altına yakın bir günlük mum, yükseliş SHIB tezini iptal edecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu