Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shiba Inu bir günde 30.000’den fazla sahibini kaybetti. Ne oldu?

Shiba Inu bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti. Ne oldu? İşte Haberin Detayları!

Shiba Inu (SHIB) madeni para sahiplerinin sayısının son üç ayda sürekli artmasına rağmen, ancak bir gün içinde token 30.000’den fazla sahibini kaybetti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ağdaki toplam benzersiz adres sayısı, 17 Mart’a kadar arttı ve ardından sayıları 32.832 kişi veya %2.74 oranında keskin bir düşüş yaşadı.

Shiba Inu bir günde 30.000'den fazla sahibini kaybetti. Ne oldu?
Shiba Inu – Kaynak: CoinMarketCap

Sahip sayısındaki düşüş, ağdaki işlem sayısındaki düşüşle aynı zamana denk geldi. Mart ayında Finbold, ağdaki Shiba Inu token işlemlerinin sayısının art arda dört aydır düştüğünü bildirdi. Ocak-Şubat 2022 arasında bu sayı 283.268’den 257.003’e veya %9.27’ye düştü.

Ayrıca, Google’da “Shiba Inu jeton satın al” anahtar kelimeleri için yapılan aramaların sayısı da azalma eğilimindedir. Google Trendler puanı 30 Kasım 2021’de 100’den 28 Şubat’ta 3’e düştü, ilgi bu dönemde %97 düştü.

Dikkatinizi Çekebilir: Robinhood, Müşterileri için 4.9 Milyar Dogecoin Tutuyor

Aslında Finbold, Shiba Inu’nun 28 Ocak – 3 Şubat 2022 arasında tek bir haftada 4.000’den fazla adresi kaybettiği için, Şubat ayının başlarında meme-kripto para birimine olan ilginin azaldığının ilk işaretlerini gördü.

İlginç bir şekilde, birkaç ay içinde varlığın değerindeki düşüşe rağmen, Türk Ekonomi Bakanı, Türkiye’den bir “SHIB ordusu” üyesi ve Türk parlamentosundan yetkililerle paranın kabul edilmesini tartışarak madeni parayla ilgilendiğini belirtti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu