Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Shib Sahipleri Artık Faiz Kazanmak İçin Shiba Inu Jetonlarını Stake Edebilir

Euler, kullanıcıların kripto varlıklarını ödünç vermelerine ve ödünç almalarına izin veren, Ethereum üzerinde gözetimsiz bir protokoldür. Euler, kullanıcıların artık token ödünç alabilecekleri veya ödünç verebilecekleri ve faiz kazanabilecekleri Shiba Inu’ya desteğini duyurdu.

Euler uygulamasında ödünç almak ve ödünç vermek için, yatırmak üzere İşlem’e tıklamanız gerekir. Açılır menüden varlığınızı seçin. Onaylamak. Depozito. Diğer kullanıcılar borç aldığında, faiz kazanmaya başlayacaksınız. Uygulama ayrıca kullanıcıların konumlarını korumalarına olanak tanır; Kullanıcılar, mükemmel bir arb fırsatı görürlerse ödünç almayı ve kısa devre yapmayı düşünebilirler. Uygulama, işlem oluşturucu aracılığıyla ücretsiz flash krediler sağlar.

Euler, ana net lansmanını başlattı ve Aralık 2021’de dört denetimle Github’da akıllı sözleşmeler yayınladı. Euler Finance’in ana ağı, 15 aylık geliştirmenin ardından piyasaya sürüldü. Platform, izinsiz kredi vermeye izin verir ve rekabetçi bir kredi verme alanında öne çıkmasına yardımcı olabilecek çeşitli özelliklere sahiptir.

Şirket ayrıca, Uniswap V3 fiyat kehanetinin manipüle edilmiş riskine dayalı olarak piyasaları “A” ile “F” arasında sıralayan “Euler’in Oracle Risk Derecelendirme Sistemi”ni de piyasaya sürdü. Euler Finance belirtecinin ayrıca, coinmarketcap’te listelenen yerel belirteci ‘EUL’ vardır.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum: Bunun Ötesine Gidebilmek Mümkün Değil

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu