Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

SHIB Fiyat Analizi: Shiba Inu Token Yakında 0,00003 Dolarlık Önemli Desteği

  • SHIB token boğaları 100-EMA desteğini kaybetti
  • Shiba Inu tokenindeki 24 saatlik işlem hacmi 163.1 Milyon Dolardır ve bu da %26.19’luk bir zarara işaret etmektedir.
Shib Fiyat Analizi
Shib Fiyat

Daha önce 25 Aralık’ta Shiba Inu tokeni ile ilgili bir makaleyi ele aldığımızda , bu parite, fiyat 0,0000379$ direncini kırdığında cazip bir uzun ticaret fırsatı sundu. Bununla birlikte, ayılardan gelen yoğun satış baskısı, fiyatın bu seviyenin üzerinde kalmasına izin vermeyecek ve bu da bir sahtekarlığa neden olacaktır.

28 Aralık’ta token, kırılma noktasının altına düşen büyük bir düşüş mumu göstererek bu ayıyı doğruladı. Fiyat şimdi yavaş ve istikrarlı bir şekilde 0,00003 dolarlık psikolojik desteğe doğru ilerliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Zincir Üstü Veriler Bu Şaka Kripto Para İçin Alev Aldı! Yüzde 44’lük Artış Kaydedilebilir

Önemli EMA’lara (20, 50, 100 ve 200) göre, fiyat 200 EMA’nın üzerine çıktığından SHIB token fiyatı hala yükselişte. Bu genişletilmiş düzeltme aşaması, diğer EMA hatlarını yuttu.

Günlük Göreceli Güç Endeksi (42) son zamanlarda nötr ve 20-SMA’nın altına düştü ve düşüş eğilimine işaret ediyor.

Shiba Inu Token Ticaret Tuzaklarına Duyarlı Görünüyor

Shib fiyat analizi 2022
Shib fiyat analizi 2022

Belirteç SHIB teknik grafik $ 0.00003791 ve iyi bir ticaret fırsat olabilir önemli fiyat eylem düzeyleri gibi $ 0.00003 sergiledi. Bununla birlikte, belirteç fiyatı, uygun bir durma kaybı sağlamayan kriptoyu cezalandırarak, bu her iki seviyeden de bir sahtekarlık sağladı.

Bu nedenle, bu tokende yeni bir pozisyon arayan tüccarlar, fiyatın bu seviyeleri sürdürmesini beklemeli ve mantıklı bir stop loss girmelidir.

Geleneksel pivot seviyesi, SHIB token fiyatı için genel direnç seviyesinin 0,00003535 $ ve ardından 0,000038 $ olduğunu gösteriyor. Karşı uca gelince, destek seviyelerinin 0.000031 ve 0.000028 dolar arasında olması beklenebilir.

Sorumluluk Reddi Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu