Altcoin HaberleriShiba Inu (SHIB)

SHIB, Doggy DAO’nun İlk Aşamasını Duyurdu

ShibaSwap teslim kontrolü amaçlı deksmedetomidin için meme coin’in topluluğu.

Bugün beta olarak piyasaya sürülen DAO 1, Shiba Inu topluluğunun ShibaSwap’ın WOOF likidite havuzlarına hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin ekleneceğine ve DEX’in BONE yönetim belirtecindeki ödüllerin bunlar arasında nasıl dağıtılacağına oy vermesini sağlayacak.

ShibaSwap’ın Discord moderatörü Queenie yakın tarihli bir Twitter Spaces AMA sırasında, “Bu, ekibimizin birbirine yerleştirmek zorunda olduğu hesap verebilirlik düzeyini azaltmaya inandığımız için ortaya çıktı” dedi. “Bizi belirli alanlar üzerinde otorite uygulama ve kontrol etme yeteneğinden caydırıyor; bu, onu daha merkezi olmayan hale getirmekle ilgili.” dedi.

Queenie, DAO 1’in, ShibaSwap’ın likidite havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin yer alacağına oy vermelerini sağlayarak “topluma anında güç sağlamaya” odaklandığını söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Baby Doge Popülarite Kazanıyor ama Fiyatı Düşüyor

DAO 1’in ortaya çıkmasıyla birlikte, ShibaSwap kullanıcıları , yönetim belirtecinin stake edilen şekli olan tBONE’ı almak için BONE tokenlerini stake ederek hangi projelerin listelendiğine oy verebilecekler. Bir proje ne kadar çok oy alırsa, tahsis puanları (AP) o kadar yüksek olur; bu, havuza ne kadar BONE ödülü tahsis edildiğinin ölçüsüdür. Topluluk tarafından oylanan maksimum 30 çift yürütülecek ve her iki haftada bir yeni bir çift grubu kararlaştırılacak.

Bu bir beta lansmanı olduğu için ShibaSwap ekibi geri bildirim için Shiba Inu topluluğunu araştıracak. Queenie, “İlk aşama teknik olarak bir beta aşaması olarak kabul edilecek, ancak normalde bir beta olarak kabul ettiğinizden çok daha gelişmiş” dedi. “Biz sadece işlerin istendiği gibi gitmesini sağlamak için topluluktan geri bildirim alabilmek istiyoruz.”

Sonraki bir DAO 2 lansmanı, “BONE/tBONE belirteçlerinin geliştirilmiş kullanım durumları” aracılığıyla sisteme “daha fazla karmaşıklık” katacaktır. DAO 2, ShibaSwap multisig ekibi tarafından gözden geçirilecek olan Queenie, topluluk üyelerinin “genel teklifler” yapmalarını sağlayacak.

DAO 1 ile birlikte yeni bir stake sözleşmesi başlayacak ve BONE’ı oylama başlamadan önce daha uzun bir süre kilitli kalmaya zorlayacak; amaç balinaların ve borsaların oylama üzerindeki etkisini azaltmak.

Duyuru , geçtiğimiz gün %1.7 gibi mütevazı bir artış gösteren ancak kripto piyasasının Noel sonrası düşüşü nedeniyle son yedi gün içinde %11,3 düşen SHIB’nin fiyatını harekete geçirmiş gibi görünmüyor .

Bu, ShibaSwap ekibinin coşkusunu azaltmadı. DAO duyurularında, yakında gelecek bir “büyük sürpriz” ile de dalga geçtiler.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu