Altcoin HaberleriPolygon (MATIC)

Sequoia, Polygon’un 450 Milyon Dolarlık Finansman Turuna Öncülük Ediyor Altcoin Toparlanıyor

Sequoia, Polygon'un 450 Milyon Dolarlık Finansman Turuna Öncülük Ediyor Altcoin Toparlanıyor

Kurumsal Yatırımcılar Geliyor

Bu, Polygon’un ilk büyük finansman turuydu. Polygon’un daha büyük geliştirici ekosistemini çekmek için Ethereum ölçeklendirme çözümleri ve hizmetleri portföyünü genişletme girişimlerini güçlendirmek için yapıldı. Katılan yatırımcılar arasında dikkat çeken isimler arasında Tiger Global, SoftBank, Galaxy Digital, Republic Capital, Makers Fund, Alameda Research, Alan Howard, Dune Ventures, Alexis Ohanian’s Seven Seven Six, Steadview Capital, Unacademy, Elevation Capital, Animoca Brands, Spartan Fund, Dragonfly Capital, Variant Fund, Sino Global Capital ve Kevin O’Leary. Ancak, finansman esas olarak Sequoia Capital India tarafından yönetildi. Bu yatırımcıların çoğu için ilk kez bir Ethereum ölçeklendirme çözümüne bahis yapılıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: 28 Yaşındaki Girişimci Tarafından Oluşturulan Dünyanın İlk Futbol DAO’su

Yatırım hakkında yorum yapan Sequoia Hindistan’da MD Shailesh Lakhani şunları söyledi:

“Bugün blok zinciri üzerine inşa etmek için tercih edilen platform Polygon’dur. Bir dizi uygulamada binlerce geliştirici, Ethereum ekosistemi için Polygon’u ve eksiksiz ölçeklendirme çözümlerini seçiyor. Bu, özünde yeniliğe değer veren hırslı ve agresif bir ekip. Sequoia Capital India, bu önemli finansman turuna liderlik etmekten heyecan duyuyor.”

Kurucu Grafikler Çokgen Yolu

Polygon’un kurucularından biri olan Sandeep Nailwal’a göre, kurumsal yatırımcıların eklenmesi markanın daha da kurulmasına ve ortaklıklar kurulmasına yardımcı olacak. Ayrıca, finansman, Polygon’un çeşitli pazarlarda daha büyük geliştirici ekosistemleri oluşturmasına yardımcı olacak.

“Piyasada çok likit bir tokenimiz ve iyi bir hazinemiz var. Para toplamak için pazara gitmemize gerek yoktu. Küresel pazar kripto dünyasına bakmaya başladığında, organik metriklerle (günlük aktif kullanıcılar, işlem hacmi) bile Solana’dan 5 ila 10 kat ve Avalanche’dan 20 kat daha büyük olduğumuzu fark ettik. olması gerektiği kadar görünürlük.”

Nailwal ayrıca, girişimin 100 milyon dolarlık ekosistem fonunun daha fazla hızlandırıcı, hackathon ve hibe keşfetme isteklerini destekleyeceğini belirtti.

Polygonda Son Yükseltmeler

Ethereum ağındaki sorunları hedefleyen birkaç Katman 2 platformundan biri olan Polygon, blok zincirinden çok çeşitli işlem bilgilerini almak için yöntemler kullanıyor. Bu, platformun bir Ethereum bloğu üzerinde daha fazla işlem detayı paketlemesine ve böylece işlenebilecek işlem sayısını artırmaya yardımcı olacaktır.

Daha önce, Polygon, Plazma tekniği ile hareket eden bilgileri gerçekleştirmeye çalışmıştı. Bununla birlikte, daha yakın zamanlarda, bilgi kaldırma işlemini gerçekleştirmek için sıfır bilgi toplamaları, iyimser toplamalar ve geçerlilik dahil olmak üzere birden çok başka teknolojiyi araştırmaktadır. Aslında, yaklaşımını genişletmesine yardımcı olacak firmaları satın almak için yaklaşık bir milyar dolar harcadı. Ocak ayında Polygon , yerel MATIC belirtecinin yakılmasını sağlayacak ve ücret görünürlüğünü artıracak en son EIP 1559 yükseltmesini başlattı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu