Ekonomi HaberleriHaberler

Senato’daki Küçük Madde Bitcoin’in yükseliş rallisine engel olmuş olabilir

Sadece iki hafta önce, Bitcoin 30.000 dolarlık kilit seviyenin üzerinde kalmak için mücadele ediyordu.

CoinGecko’ya göre, önde gelen kripto para birimi daha sonra 40.000 doları kırarak ve Pazar günü 42,628,50 dolarla yerel bir zirveye ulaşarak büyük bir toparlanma gerçekleştirdi.

Bu kırılma , birçok kripto meraklısı için durgun geçen bir yazın sonunu işaret etti.

Ve Bitcoin ile güçlü bir korelasyon sayesinde, diğer birçok kripto para birimi benzer yükselişler gerçekleştirdi. Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum , kabaca 1.730 dolardan 2.672 dolara kadar yükseldi.

ABD altyapı faturası ve kripto

Sektöründe yeni bir belirli bir fıkra etrafında detayların durumumu olarak havai fişek beri Ancak soluk var $ 550.000.000.000 altyapı faturası ABD’de Bitcoin fiyatı beri kilit 40.000 $ seviyesinin altına kaymış; basım sırasında 39.600 dolar civarında.

Tasarı henüz geçmemiş olsa da, mevcut haliyle tasarı, tüm Amerikan kripto endüstrisi için büyük bir vergi yükü yaratacaktır.

Kripto konusunda uzmanlaşmış bir avukat olan Jake Chervinsky’nin dediği gibi: “Bu bir tatbikat değil.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu