HaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Secretum, Metaverse NFT Alım Satım ve Oyun İlişkileri İçin Gidilecek Uygulama Olacak

Secretum, Metaverse NFT pazar ihtiyaçlarını karşılayan tek bir çözüm sunar.
Nihai hedefi, tüm Metaverse NFT ticaret ve oyun iletişimleri için başvurulacak uygulama olmaktır.
Secretum, Metaverse oyuncuları ve NFT yatırımcıları için rakipsiz özelliklere ve avantajlara sahiptir.

Facebook’un adının Meta olarak değişmesi ve bir Metaverse şirketi olmak için stratejik ekseninin ortaya çıkmasıyla dünya fırtınaya tutulduktan aylar sonra , Metaverses, internetten çok daha büyük olma potansiyeli ile şimdiden bir sonraki büyük teknolojik sıçrama olarak selamlanıyor. devrim.

Sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve kullanıcıların dijital bir alanda “yaşadığı” video gibi teknoloji yönlerinin bir karışımı olarak tanımlanabilirler. Meta veri dizilerinin içinde bu kullanıcılar, Secretum’un sağlayabileceği bir mesajlaşma ve ticaret çözümü arayacaklar .

Oyun endüstrisi, Blockchain teknolojisinin faydalarıyla birleştirerek Metaverse çağında zaten öncülük ediyor. Axie Infinity ve Sandbox gibi oyunlarda oyun içi varlıklar, gerçek ekonomik değere sahip olan ve satılabilen ve/veya uzun vadeli değer kazanmak için saklanabilen Blockchain tabanlı Fungible Tokens’a (NFT’ler) dönüştürülür.

NFT’lerin oyun metaverselerinde yaygın olarak kullanılması, oyuncu harcamalarında ve NFT değerlerinde büyük bir artışa neden oldu. Bir bütün olarak NFT pazarı, 2021’de elde edilen yeni zirvelerle güçlü kaldı. 2021’de bugüne kadar, NFT satışları 9 milyar doları aştı ve 2020’deki 340 milyon dolarlık toplam satışlara göre 25 kattan fazla bir artışı temsil ediyor.

NFT Metaverse Gaming’in Büyümesi, Artan Zorluklar

Secretum, yenilikçi bir Blockchain işletmesi tarafından geliştirilen, güvenli ve düşük maliyetli NFT ticareti ve eşler arası iletişim için çığır açan Solana tabanlı bir çözümdür. Secretum, NFT oyun Metaverses’in yükselişinin oyunculara ve NFT tüccarlarına benzer şekilde getirdiği yeni sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olabilir:

  • Yüksek Ücretler: Ethereum tabanlı Blockchain jetonları, tüm NFT’lerin (ERC-20, ERC-721 veya ERC-1155) %80’inden fazlasını oluşturur. Her tokenin üretilmesi için belirli bir miktarda elektrik gerektiğinden, her NFT işlemi bir “gaz ücreti” içerir. Maliyet ortalama yüzde 5,23, bu da tüccarlar ve oyuncular için büyük bir zorluk.
  • Bozulmuş Bir Pazar: Opensea ve Rarible gibi birkaç NFT ticaret platformu mevcut olsa da, NFT Metaverse oyuncularına belirli NFT oyun varlıklarını bulma konusunda yardımcı olmazlar. Sonuç olarak, likidite yapay olarak sınırlandırılır ve Metaverse ekosistemlerinin oluşturulmasını yavaşlatır.
  • Kripto Varlıklardaki Güvensizlikler: Oyun NFT’lerinin değeri şimdiden 10 milyar dolardan fazla. Kripto hırsızlıkları daha yaygın ve ölçek olarak büyüdükçe, oyuncular diğer oyuncularla ticaret yapabilir ve iletişim kurabilirken NFT’lerini güvende tutmanın bir yolunu bulmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin, Ethereum, Metaverse Belirteçleri Haftasonu Kripto Rallisinden Sonra Daha Fazla Battı

Secretum – Oyun Metaverselerini Güçlendirmek için Mesajlaşma ve NFT Ticaret Çözümü

Secretum, Solana Blockchain üzerine inşa edilmiş, tamamen şifrelenmiş bir P2P sohbeti ve tezgah üstü kripto para birimi alım satım uygulamasıdır. Metaverse oyuncuları ve NFT yatırımcıları için rakipsiz özelliklere ve avantajlara sahiptir:

  • NFT ve diğer kripto varlıkları, kullanıcıların diğer cüzdanlar tarafından tutulan NFT varlıklarını bulabilmesiyle, bir emanet akıllı sözleşmesi aracılığıyla tamamen eşler arası takas edilebilir. Bu, oyun Metaverse’leri için bir NFT ticareti ekosistemi sağlar ve oyunların oyun içi varlıkları düşük bir maliyetle karşılamasına ve takas etmesine olanak tanır – Solana’nın ortalama işlem ücreti, Ethereum’unkinden 100 kat daha düşük bir faktör olan yalnızca 0,00025 ABD dolarıdır.
  • Yalnızca cüzdan adresine dayalı olarak dünyadaki herhangi bir cüzdan sahibiyle anonim kayıt ve iletişim – Metaverse topluluklarının bir iletişim kanalı olarak kullanması için mükemmel.
  • Tek bir arıza noktası ve kripto hırsızlığı ihtimali olmayan, dağınık düğümlerden oluşan bir ağ üzerinde yüksek güvenlikli NFT depolama. Bu, Secretum’da daha fazla oyun NFT’sinin depolanmasını teşvik ederek daha büyük bir ticaret pazarına yol açar.
  • Solana’nın Binance Smart Chain ve Metaverse oyun NFT’lerinin büyük çoğunluğunu oluşturan Ethereum ile zincirler arası uyumluluğu, onu ölçek için oluşturulmuş bir NFT ticaret platformu haline getiriyor. Solana’nın saniyede 700.000’e kadar işlem yapma kapasitesi, Ethereum’dan 40.000 kat daha fazla, onu ölçek için oluşturulmuş bir NFT ticaret platformu haline getiriyor. Secretum’un NFT oyun sektörüne girmesine en başından itibaren bu yardımcı olacaktır.

50 milyondan fazla insanın katıldığı birçok çevrimiçi oyun göz önüne alındığında, katılmak için oyuncu ekiplerine güvenir, sorunsuz oyun için güvenli iletişim şarttır, oyuncular oyun yeteneklerini geliştirmek için NFT Metaverses’te NFT varlıklarını iletecek ve değiş tokuş edeceklerdir.

Secretum, her iki pazar ihtiyacını da kullanıcı dostu, uygun maliyetli ve güvenli bir şekilde karşılayan tek bir çözüm sunar. Secretum’un nihai hedefi, tüm Metaverse NFT ticareti ve oyun iletişimleri için başvurulacak uygulama olmaktır . Secretum, oyun Metaverses çağı başlarken hızlı büyümesinden ve gelecekteki gelişiminden yararlanmak için iyi bir konumdadır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu